به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۲۵۳
|
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰

خبردنا: در حالی که طی ماه‌های اخیر موج انتقادات و اعتراضات به عملکرد دولت رئیسی افزایش یافته،  روزنامه ایران، ارگان مطبوعاتی دولت در اقدامی عجیب در شماره امروز خود با انتشار تصویری از حسن روحانی، رئیس دولت تدبیر  و امید و محمود واعظی، رئیس دفتر او به انتقادات اخیر مسئول دفتر رئیس جمهور سابق حمله کرد!

 

این روزنامه در مطلبی تحت عنوان «ویرانگران اقتصاد ایران»، ضمن اعتراض به گلایه های واعظی از شرایط اقتصادی، روحانی و رئیس دفتر او را یکی از بانیان وضع اسفناک اقتصادی موجود در حوزه مسکن و ارز معرفی کرده است.

لقب تازه و عجیب برای روحانی و واعظی

روز گذشته رئیس دفتر رئیس‌جمهور دولت دوازدهم با انتقاد از دولت رئیسی گفت: مهم این است که اجازه ندهند گرانی بیش از این پیش برود و هر چه زودتر ترمز دستی آن را بکشند. الان همه اجناس گران شده است. چه آن چهار قلم، چه اجناس دیگر، چه خدمات، همه گران شده است.

کاری که انجام می‌دهند را به عنوان طرح تحول اقتصادی نمی‌بینم. دوران ما ۲۵ قلم کالا سوبسید می‌گرفت، ما آن را رساندیم به ۷ کالا؛ یعنی همین کار خرد خرد انجام شد بدون اینکه شوک به جایی وارد شود.

امروز ارز به ۳۲ هزار تومان رسیده است. ما ارز را ۲۴ هزار تومان به این دولت تحویل دادیم. هر چقدر بگوییم که نمی‌خواهیم وضعیت کشور را به تحریم گره بزنیم، وقتی قیمت ارز بالا برود، خود به خود گره خواهد خورد.

نام:
ایمیل:
* نظر: