به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
کد خبر: ۵۳۲۹۶
|
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵

خبردنا: کاتریونا کمپبل، یک کارشناس ارشد هوش مصنوعی معتقد است در اوایل دهه ۲۰۷۰، از هر ۵ زوج، یک زوج ممکن است یک نوزاد دیجیتالی را به جای نوزاد واقعی انتخاب کند.

 

منتظر این رویداد شگفت‌آور در «متاورس» باشید!

نوزادان واقعیت مجازی در متاورس وجود خواهند داشت و با لمس یک دکمه زنده می شوند. کمپبل گفت این مفهوم پتانسیل این را دارد که تغییرگر بازی تکنولوژیک باشد و می‌تواند به حل مسائلی مانند افزایش جمعیت کمک کند.

منتظر این رویداد شگفت‌آور در «متاورس» باشید!

نوزادان واقعیت مجازی صحبت می کنند، پاسخ های احساسی شبیه سازی شده ارائه می دهند، حافظه دیجیتالی دارند و در زمان واقعی بزرگ می شوند. آنها می توانند از طریق یک سرویس اشتراک با حداقل ۲۵ دلار در ماه در دسترس باشند. کاتریونا آنها را نسل «تاماگوچی» می نامد. تاماگوچی یک بازی حیوان خانگی مجازی به شکل یک اسباب بازی جاکلیدی مانند، تخم مرغی شکل است که دارای سه دکمه B، A و C است که با فشار دادن آنها، فعالیت هایی مانند غذا دادن به تاماگوچی خود، بازی کردن، تمیز کردن آن را، انتخاب کرده و انجام می دهید.

منتظر این رویداد شگفت‌آور در «متاورس» باشید!

والدین از طریق نسل بعدی عینک‌های واقعیت افزود و دستکش‌های لمسی، نوزادان واقعیت مجازی را می‌بینند و با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. دستکش های لمسی، حس لمس واقعی را هنگام دست زدن به اشیاء مجازی یا هولوگرافیک می‌دهد. آنها هیچ هزینه ای برای تغذیه ندارند، فضایی را اشغال نمی کنند و تا زمانی که برای زندگی برنامه ریزی شده اند، سالم می مانند.

منتظر این رویداد شگفت‌آور در «متاورس» باشید!

تخمین زده می شود که در حال حاضر روزانه ۳۵۰,۰۰۰ نوزاد در سراسر جهان به دنیا می آیند که بسیار بیشتر از تعداد مرگ و میرها است. اما تا سال ۲۱۰۰، کل جمعیت جهان می‌تواند به ۱۱ میلیارد نفر برسد؛ با کلان‌شهرهای شلوغ و مملو از جرم، بیماری و کمبود شدید مواد غذایی. مطالعه ای در سال ۲۰۲۰ در مورد اینکه چرا زوج ها بچه دار نشدن را انتخاب می کنند، به این نتیجه رسید که تقریباً ۱۰ درصد به دلیل نگرانی از رشد بیش از حد جمعیت، بدون فرزند باقی می مانند. ۱۰ درصد دیگر به دلیل هزینه های تربیت فرزند، تشکیل خانواده نمی دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر: