به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۵
کد خبر: ۵۳۳۲۹
|
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵

خبردنا: در حدود 60 سال گذشته، جدیدترین ترندهای مد از فشن‌شو و مجلات مد گرفته می‌شدند. امروزه، اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی و فرهنگ لباس‌های خیابانی هستند که چیزهای جالب و تازه را به نمایش گذاشته و دیکته می‌کنند. برخلاف شرایط آخرالزمانی که صنعت مد در سال 2020 پشت‌سر گذاشته، سال 2021 گرایش‌های دیجیتالی و لباس‌هایی مبتنی بر رسانه‌های اجتماعی با هدف دور کردن مردم از قرنطینه آشکار شد.

این مدها در مقایسه با ظاهرهای خنثی سال گذشته، ظاهری تازه و جسورتر را به نمایش می‌گذارد که بخشی از آن ناشی از نیاز به بازگشت به زندگی عادی و تا حدودی ناشی از شکوفایی فرهنگ مد TikTok است بر همین اساس برای تابستان امسال هم لباس‌هایی ترند شده‌اند که ما بعضی از آنها را معرفی می‌کنیم.

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

 

تاپ و بلوزهای قلاب‌بافی

فرا رسیدن هوای گرم تابستان، روزهای طولانی و آفتابی به این معنی است که باید لباس‌های خنک و تابستانی را در کمد لباس خود قرار بدهیم اما در حالی‌که بعضی از لباس‌های قبلی خود را داریم ولی دوست داریم ترندهای جدید تابستانی را هم داشته باشیم.

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

تاپ‌های قلاب‌بافی یکی از لباس‌هایی هستند که در تابستان امسال همه جا دیده می‌شوند. بهترین نسخه‌ پوشش شما می‌تواند مینیمالیستی باشد و شما می‌توانید تاپ‌های قلاب بافی تک رنگ ساده و بدون الگوهای شلوغ را با هر لباس ساده دیگر مثل شلوار ساده یا دامن تک رنگ ست کنید. البته می‌توانید تاپ یا بلوز قلاب‌بافی را با شلوار گشاد طرح‌دار هم ست کنید که یک ظاهر خوب خنک در عین‌حال جذابی را برای شما فراهم می‌کند.

رنگ‌های نئونی که جیغ می‌زنند

لباس‌هایی در رنگ‌های نئونی یا شبرنگ که جیغ و روشن هستند انتخابی فوق‌العاده برای تابستان امسالند که شما را کاملا از بقیه متمایز می‌کنند. صورتی تند، هایلایتر زرد، سبز لیمویی و حتی نارنجی نئون همگی در طول تابستان به خوبی نمایش داده می شوند، چه در فشن‌شوها و چه در استایل روزمره.

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

آنها نسبت به لباس‌های طرح‌دار شیک‌ترند و پوشیدن آنها روی لباس‌های بسیار روشن انتخاب خوبیست. مثلا مانتوی زرد را روی پیراهن بلند سفید بپوشید. اگر به پوشیدن چنین رنگ‌هایی خیلی عادت ندارید یا چندان علاقه‌مند نیستید، به جای آن سعی کنید از یک آیتم کوچک‌تر مثل کیف دستی صورتی تند یا صندل آبی فیروزه‌ای در ظاهری خنثی استفاده کنید.

کت و شلوار ،پیشتاز در پوشش تابستانی

یک کت و شلوار شیک همیشه جواب می‌دهد. این ظاهر شما را به عنوان پیشتاز در پوشش تابستانی معرفی خواهد کرد. مثلا کت‌های شکلاتی یا آب نباتی رنگ و شلوارهای طرح‌دار را با تی شرت‌هایی در رنگ‌های متضاد انتخاب کنید.

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

این ست‌های رنگارنگ به‌ویژه در ترکیب‌های غیرمنتظره می‌تواند پوشش شما را خاص و متمایز نشان دهد. پس ادامه دهید و فراموش نکنید که به شلوارهای گشاد توجه داشته باشید. اگر اهل پوشیدن کفش‌های پلت‌فرم (لژدار) هستید از پوشیدن آنها غافل نشوید. کفش‌های کف چوبی هم انتخاب خوبی به حساب می‌آیند

پف کردن در تابستان

بلوز یا مانتوی کوتاه آستین پفی با شلوار گشاد خنک و صندل از جمله تیپ‌های کژوال و راحت و شیکی است که امسال هم مد است.

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

مردان هم اگر اهل پوشیدن لباس سرهمی یک‌تکه هستند که با الهام از لباس کار مکانیکی تولید می‌شود باید بدانند که این مدل لباس‌ها دوباره به دنیای مد وارد شده‌اند و خیلی پرطرفدارند.

سرگردانی در کمد

گاهی لباس‌هایی در کمد لباس خود دارید که برایتان سوال است این لباس‌ها هنوز مد هستند یا نه؟ که در این قسمت جواب بعضی از سئوال‌ها را خواهیم داد.

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

شلوار جین پاره یا زاپ‌دار هنوز در ترند سال 2022 قرار دارند. اگر فکر می‌کنید برای پوشیدن این نوع شلوار جین  پیر شده‌اید، از خودتان بپرسید: وقتی جین پاره می‌پوشید چه احساسی دارید؟ اگر پاسخ خوب و مطمئن است، دوباره آن را بپوشید. می‌توانید این شلوار را با هر مانتو یا تی‌شرتی بپوشید.

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

*تونیک‌ در تابستان 2022 مد نیست.

*لباس‌های سایز بزرگ هنوز مدند.

*لباس‌های سفید مثل کفش و کتانی‌های سفید در هیچ تابستانی از مد نیفتاده‌اند و به نظر می‌رسد تا همیشه در تابستان پوشیده خواهند شد.

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

*آستین‌های شیپوری به نوعی هنوز مد هستند. به طور کلی استایل دهه 70 همچنان مد است به‌خصوص اگر بلند باشند. آستین‌های بلند هم ترند هستند. سبک دهه 90 همچنان مد است.

*رنگ یاسی بنفش مثل رنگ صورتی همچنان مد است.

*دامن‌های توری مد نیستند. دامن‌های کوتاه به‌ویژه با کفش‌های پلت‌فرم ترند هستند.

*شلوارهای چرمی مد هستند به طور کلی چرم در حال بازگشت به دنیای مد است.

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

*روسری بربری هنوز مد است در واقع آنها دیگر بخشی از آیتم‌های کلاسیک به حساب می‌آیند که از مد نمی‌افتند.

*لوازم جانبی مو همچنان ترند هستند. گیره‌های مرواریدی هنوز مد هستند. در حقیقت همه لوازم جانبی موی مرواریدی هنوز مدند.

دامن شلواری را فراموش نکنید

تابستان امسال این لباس‌ها را بپوشید و دلبری کنید!

دامن شلواری یکی از مهم‌ترین آیتم‌های تابستانی به حساب می‌آید. این مدل شلوارها در برش‌های مختلف و با میزان گشادی متفاوتی در بازار هستند. ست کردن دامن شلواری‌ها کار سختی نیست. دامن شلواری‌ها هم با کفش‌های تابستانی و هم با کفش‌های کتانی به سادگی ست می‌شوند. یک رنگ تابستانی از دامن شلواری را در استایلتان به کار ببرید تا استایلتان تابستانی و جذاب شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: