به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
کد خبر: ۵۳۳۵۰
|
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
در روزهای اخیر بازنشستگان در اعتراض به میزان افزایش حقوق بازنشستگی و مستمری تامین اجتماعی در شهرهای زیادی تجمعات اعتراض آمیز برگزار کردند.

 خبردنا :  وزیر کار استعفا کرد. او اولین وزیر دولت رئیسی است که استعفا می کند.

به گزارش عصرایران، او متن استعفایش را در توییتر منتشر کرده است. وی گفته است برای افزایش هماهنگی در دولت استعفا می‌دهم.

خبرگزاری تسنیم گفته است قرار است در دولت با استعفای او موافقت شود و احتمالاً «زاهدی‌وفا» معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور به عنوان سرپرست وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی معرفی خواهد شد.

در روزهای اخیر بازنشستگان در اعتراض به میزان افزایش حقوق بازنشستگی و مستمری تامین اجتماعی در شهرهای زیادی تجمعات اعتراض آمیز برگزار کردند.

وزیر کار استعفا کرد

 

متن استعفای عبدالملکی به این شرح است:
 

بسمه‌تعالی

حضرت آیت‌الله رئیسی
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و تحیات و آرزوی توفیق و عافیت؛
ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی به اینجانب جهت تصدی مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از اعتماد مجلس محترم شورای اسلامی، به‌منظور افزایش هماهنگی در دولت، استعفای خود را از این سمت اعلام می‌نمایم.
اینجانب در طول حدود ۳۰۰ روز فعالیت در این وزارتخانه، همه تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم عزیز کشور به‌کار بستم و از همراهی صمیمانه همکاران این وزارتخانه در این مدت تشکر میکنم.
خود را سرباز کوچک نظام اسلامی و دولت مردمی میدانم و تا پای جان در مسیر تحقق آرمان‌های رفیع آن و تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی مجاهدانه تلاش خواهم کرد و از هیچگونه خدمتی در این عرصه فروگذار نخواهم کرد ان‌شاءالله.

نام:
ایمیل:
* نظر: