به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۴۱۷
|
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰

خبردنا: کنسرت همایون شجریان با عنوان «به رنگ صدا» که قرار بود تیرماه طی ۱۷ روز در سالن وزارت کشور برگزار شود، به دلیل استقبال علاقه‌مندان برای بار سوم تمدید شد.

 

کنسرت همایون شجریان برای بار سوم تمدید شد

همایون شجریان خواننده موسیقی سنتی قرار است تیرماه طی ۱۷ روز پس از چهار سال دوری از صحنه در ایران، با کنسرت به رنگ صدا همراه با ارکستر سیاوش به رهبری آرش گوران در سالن وزارت کشور روی صحنه برود.

این کنسرت به دلیل استقبال علاقه‌مندان و اتمام فروش بلیت پیش از این طی دو نوبت تمدید شده بود که به دلیل استقبال علاقه‌مندان برای بار سوم نیز تمدید شد.

شجریان در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اعلام این خبر نوشت: «عزیزان گرامی کنسرت برای ۱۳ اجرای دیگر تمدید شد.

۵، ۶، ۱۰، ۱۷، ۱۹، ۲۲ و ۲۵ (سانس دوم)

۲ مرداد (سانس اول و دوم)

۳، ۴ مرداد (سانس اول)

۵ مرداد (سانس اول و دوم)

سانس اول ساعت ۱۸:۳۰ و سانس دوم ساعت ۲۲ است. عزیزان می‌توانند برای تهیه بلیت روز یکشنبه ۲۹ خرداد به سایت تیوال مراجعه کنند.»

در کنسرت به رنگ صدا جایگاه VIP به صورت رایگان به دانشجویان اختصاص داده شده است و در این زمینه اعلام شده بود؛ دانشجویان می‌توانند در صورت تمایل، شماره دانشجویی خود را به شماره ۲۰۰۰۹۰۹۰ ارسال کنند. چنانچه درخواست‌های رسیده بیش از گنجایش جایگاه مذکور باشد، انتخاب به قید قرعه انجام خواهد شد.

شجریان در صفحه شخصی خود در فضای مجازی در این باره اعلام کرده است: «دانشجویان محترم قرعه‌کشی جایگاه VIP برای ۱۷ اجرای تیرماه در ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۲۵ خرداد بین ۱۶۷۵۴۸ کد دانشجویی غیرتکراری ارسالی به سرشماره ۲۰۰۰۹۰۹۰ انجام شد. به اطلاع می‌رساند تیم اجرایی کنسرت از طریق سرشماره ۲۰۰۰۹۰۹۰ مراحل دریافت بلیت رایگان را به برندگان اعلام خواهد کرد. با سپاس و آرزوی تندرستی»

نام:
ایمیل:
* نظر: