به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۵
کد خبر: ۵۳۴۵۰
|
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۲

خبردنا: تحقیقات در خصوص پرونده کلاهبرداری حرفه‌ای از دو برادر در تهران در شعبه هشتم دوم دادسرای امور جرائم‌ جنایی کلید خورد.

روز شنبه ۲۸ خردادماه رسیدگی به پرونده کلاهبرداری از مرد جوان و برادرش توسط اعضای یک شرکت بازاریابی هرمی در دستور کار محمدامین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم جنایی قرار گرفت.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد، مالباخته به عنوان سرایدار به یک شرکت در تهران مراجعه کرده که پس از چند وقت با میل خود و ترغیب اعضای شرکت، وارد کار بازریابی هرمی شده است.

تحقیقات تکمیلی نشان داد، مالباخته که خود نیز نسبت به این موضوع بی‌میل نبوده با فریب اعضای شرکت برای پولدار شدن، با برادر خود تماس گرفته و پس از درخواست ۵ میلیون تومان، ادعا کرده است که در صورت واریز نشدن این مبلغ، افراد دستش‌ را قطع خواهند کرد.

از سوی دیگر بررسی‌ها مشخص کرد، اعضای شرکت پس از دریافت مبلغ مذکور از مالباخته و برادرش، اقدام به کلاهبرداری کردند که در ادامه مالباخته با تلاش کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی آزاد شده است.

تحقیقات درخصوص پرونده کلاهبرداری توسط محمدامین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم‌ جنایی ادامه دارد و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی برای کشف ابعاد پنهان پرونده وارد عمل شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: