به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۴۹۸
|
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵

خبردنا: محمود بصیری گفته سال گذشته بازی در فیلم «پیرپسر» به کارگردانی اکتای براهنی را به خاطر تکراری بودن نقش رد کرده و حاضر نشده در «جوکر» حضور پیدا کند. او گفته حتی اگر کار خوب هم در تلویزیون به او پیشنهاد شود قبول نمی‌کند چون دیگر به دردش نمی‌خورد.

محمود بصیری به بهانه پخش سریال «آرایشگاه زیبا» گفته: «برای فیلم «پیر پسر» که حامد بهداد و لیلا حاتمی در آن ها ایفای نقش داشتند هم دعوت شدم ولی وقتی نقشم را خواندم احساس کردم که تکراری است و قبول نکردم چون من کار تکراری دوست ندارم.»

بدل احمدی‌نژاد: حاضرم خودم را سیاه کنم!

حضور در «جوکر» را هم بنا به دلایل دیگری نپذیرفته: «برای برنامه «جوکر» هم دعوت شدم و جزو مهمان‌های سری اول بودم که باید در مقابل امین حیایی و یوسف صیادی حضور می‌داشتم اما قبول نکردم چون شخصاً اینگونه برنامه‌ها را نمی‌پسندم. این برنامه از من دعوت کرد با هم صحبت کردیم و وقتی من قصه را پرسیدم گفتند باید دیگران را بخندانیم و خودت نخندی، هرکس خودش نخندد جایزه مال اوست که من همان‌جا گفتم ببخشید من از این کارها نه خوشم می‌آید و نه بلد هستم چون به نظرم حرکت جالبی نیست.»

بصیری گفته دیگر به هیچوجه نمی‌خواهد در تلویززیون کار کند: ««در تلویزیون کار خوب هم پیشنهاد شود قبول نمی‌کنم؛ چراکه فکر می‌کنم تلویزیون دیگر به درد من نمی‌خورد. من دیگر تلویزیون بیا نیستم. خیلی‌ها برای پول به تلویزیون می‌روند اما من نه. تلویزیون دیگر به درد من نمی‌خورد. همان‌طور که می‌دانید من سال‌ها پیش به خاطر شباهت با آقای احمدی نژاد هشت سال ممنوع‌التصویر شدم و اتفاقا پول خوبی به من می‌دادند اگر نقشش را بازی می‌کردم اما این کار را نکردم. حتی خودش یک بار مرا دید و گفت چرا شما بازی نمی‌کنید؟ که من گفتم از من خواستند که کاپشن شما را بپوشم و بازی کنم که من از این کارها بلد نیستم. من دوست ندارم کسی را ناراحت و تمسخر کنم.»

بصیری بازی در آثار مرضیه برومند را از مهمترین نقاط کارنامه‌اش دانسته و از خاطرات خوش دوران بازی در آرایشگاه زیبا گفته: « «آرایشگاه زیبا» آلبوم رفتگان بود. زنده‌یاد مرتضی احمدی، حمید مهرآرا، حسین کسبیان، حسین امیرفضلی و خیلی‌های دیگر. یادشان بخیر خدا رحمتشان کند. این کار آن زمان با ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ساخته شد اما الان شما با این پول می‌بینید که جواب تلفنتان را هم نمی‌دهند.» در پشت صحنه‌ی سریال، گروهی که کار می‌کردند به عنوان مثال یک روز یکی از اعضا می‌گفت با هزینه خودم امروز آبگوشت درست می‌کنم، آن زمان همدلی و صمیمیت در کارها بود اما متاسفانه الان اینطور نیست.

این بازیگر در ادامه صحبت‌هایش درباره سریال «هتل» مرضیه برومند هم گفته:« این سریال هم از جمله کارهایی بود که من واقعاً دوستش داشتم و از حضور در آن لذت بردم. خیلی از دیالوگ‌های من در این سریال؛ کاملا بداهه بود و خانم برومند از بداهه‌گویی‌ام کیف می‌کرد.»

نام:
ایمیل:
* نظر: