به روز شده در: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
کد خبر: ۵۳۵۳۳
|
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱
معاون سیاسی و امنیتی استاندار:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد شدید از حاضر نشدن برخی مدیران فرهنگی در نشست فرهنگی و اجتماعی استان، اظهارداشت: مُدیرانی که تا دیروز برای گرفتن پُست مدیریتی التماس می‌کردید بسم‌الله، پای کار بیایید و کار کنید.

به گزارش خبردنا، " سیدجواد هاشمی مهر " در نشست فرهنگی و اجتماعی مدیران دستگاه های فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حاضر نشدن مدیران فرهنگی در این نشست در شآن مدیران انقلابی و جهادی نیست، اظهارداشت: اگر می‌گوییم مُدیر انقلابی و جهادی هستیم بسم‌الله، کار کنیم.

وی گفت: وادادگی مُدیران با هیچ دولتی همخوانی ندارد و استان کهگیلویه و بویراحمد نه مشکل سیاسی دارد نه امنیتی، بلکه هر بلائی بر سر این استان می‌آید همه از آسیب‌های اجتماعی است و آنوقت ما می‌خواهیم با این مدیران، آسیب‌ها را کاهش دهیم.(نیشخند)

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با ادامه انتقادات خود از مدیران فرهنگی دولت سیزدهم در این استان، خاطرنشان کرد: یا این عنوان‌ها را بردارید یا احساس مسئولیت کنید و پای کار بیاید چراکه هیچ کارگروهی مهمتر از این کارگروه نیست.

هاشمی مهر از قابل پذیرش نبودن حضور نیافتن مدیران فرهنگی استان در چنین نشست هایی، تاکیدکرد: این موضوع را هم به استاندار و هم به مُدیران بالادستی در تهران گزارش می‌دهم.

این مسوول سیاسی و امنیتی استان کهگیلویه و بویراحمد از سیر صعودی آمارهای خودکشی در این استان ابراز نگرانی کرد و یادآورشد: مُدیران دستگاه‌های فرهنگی بیایند و گزارش دهند برای رفع این معضل چه کاری انجام داده‌اند؟ 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع حجاب در این استان هم اشاره و شرایط کنونی عفاف و حجاب را مغایر با باورهای دینی قوم لُر دانست.

هاشمی مهر گفت: بدحجابی در استان بیداد می‌کند و بروید و ببینید وضعیت پوشش مردم در خیابان‌های کهگیلویه و بویراحمد را و این درحالیست که سراسر این استان شعیه و قومی مُتعصب است.

وارونگی و وادادگی برخی از مدیران فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه انتقادات خود از مدیران فرهنگی، اظهارداشت: موضوعات اجتماعی مهمترین اولویت این  مدیران باشند و اگر بخواهیم با این وارونگی و وادادگی کار کنیم که فایده ندارد.

هاشمی‌مهر گفت: دستور کار جلسه برای همه مدیران ارسال کرده ایم و آنوقت، مدیر بجای اینکه خودش در این جلسه باشد نماینده خود را به جلسه می فرستد در حالیکه نماینده آن دستگاه از دستورکار جلسه بی اطلاع است.

وی با تاکید براینکه از این به بعد فقط مدیران باید در این نشست ها حاضر شوند نه نمایندگان آنها، ادامه داد: نماینده دستگاهی که از دستورکار چنین جلساتی اطلاعی ندارد چرا در جلسه حاضر می‌شود و وقت خود و دیگران را می‌گیرد؟

آسیب های اجتماعی زندگی ها را از ریل خارج کرده و مدیران فرهنگی اهمیتی به جلسات نمی دهند

این مقام سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با ادامه دادن به انتقادات خود از حاضر نشدن مدیران فرهنگی در جلسات کاری خود، تصریح کرد: مدیران به جلسات اهمیت نمی دهند بعد می‌گویند استان در آسیب های اجتماعی، فلان جایگاه را دارد.

هاشمی‌مهر گفت: آسیب‌های اجتماعی زندگی‌ها را از ریل خارج کرده و شاهد از هم پاشیدن زندگی‌ها هستیم، آن وقت مُدیران فرهنگی در اتاق های خود نشسته اند و اهمیتی به جلسات فرهنگی و اجتماعی نمی‌دهند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ریل‌گذاری در آسیب‌های اجتماعی، عفاف و حجاب و دستور مقام معظم رهبری پیرامون جوانی جمعیت در این کارگروه است اما مدیران حاضر نمی‌شوند و جلسه هم ابتر است. 

نام:
ایمیل:
* نظر: