به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۵
کد خبر: ۵۳۵۳۷
|
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰

خبردنا: چند روزی است در موزیرج شهر بابل تورنمنتی با حضور ستاره های لیگ برتری و لیگ یکی که اصالتا بابلی هستند برگزار می‌شود. بازیکنان زیادی از جمله سعید صادقی، محمد قاسمی‌نژاد، امین قاسمی‌نژاد، علی علیپور، محمد آقاجانپور، نیما انتظاری و ... در این تورنمنت حضور یافتند و در زادگاه خود به میدان رفتند.

این تورنمنت که حاشیه های جالب زیادی در خود داشت، روز گذشته نیز یک اتفاق عجیب را پشت سر گذاشت. مرتضی پورعلی‌گنجی ستاره بابلی پرسپولیس که اخیرا با سرخ‌پوشان پایتخت قرارداد بسته است نیز دیروز در موزیرج حضور یافت و قصد داشت دقایقی در این تورنمنت به میدان برود. 

او با اینکه آماده حضور در زمین بود اما وقتی متوجه شد رنگ پیراهن تیمی که باید برای آن بازی کند،‌ آبی است، حاضر نشد لباس عوض کند. پور علی گنجی هر سال در این تورنمنت بازی می‌کند اما حالا که به پرسپولیس پیوسته تصمیم گرفت پیراهن آبی رنگ را نپوشد.

این تصمیم پورعلی گنجی باعث تعجب حاضران شده بود اما این ستاره سابق تیم ملی پای حرفش ایستاد و فقط هنگام گرفتن عکس تیمی با لباس ورزشی در این عکس حاضر شد. پورعلی گنجی همچنین با هواداران بابلی عکس یادگاری گرفت و دقایقی از مسابقه مذکور را به تماشا نشست.

پورعلی‌گنجی و نه به پیراهن آبی؛ بازی نمی‌کنم!

حضور او در کنار زمین و روی نیمکت هم در طول بازی قابل توجه بود.

بازیکن پرسپولیس که اکنون در شمال کشور بسر می‌برد، چند روز دیگر باید به تهران برگردد تا همزمان با شروع تمرینات پرسپولیس کارش را با شاگردان یحیی گل‌محمدی استارت بزند و آماده حضور در لیگ بیست و یکم شود.

پورعلی‌گنجی و نه به پیراهن آبی؛ بازی نمی‌کنم!
نام:
ایمیل:
* نظر: