به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۵۴۴
|
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰

خبردنا: بامداد ۲۱ خرداد امسال خبر یک درگیری جمعی که منجر به قتل پسری ۲۲ ساله در منطقه حیدرآباد کرج شده بود، به مرکز پیام پلیس آگاهی اعلام شد و بلافاصله کارآگاهان اداره جرایم جنایی و تشخیص هویت در محل حادثه حضور یافتند.

کارآگاهان در تحقیقات محلی دریافتند که چند پسر ۲۰ تا ۲۵ ساله به‌دلیل نامشخصی با یکدیگر درگیر شده‌اند و در این نزاع یکی از پسرها بر اثر ضربه چاقو مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

در نخستین گام، بازپرس دادسرای جنایی البرز دستور داد جسد پسر جوان به پزشکی قانونی منتقل شود.

بلافاصله اقدامات اطلاعاتی- پلیسی کارآگاهان آغازشد و در کمتر از ۲۴ ساعت ۳ نفر از عوامل اصلی درگیری دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

در تحقیقات تکمیلی یکی از متهمان لب به اعتراف گشود و به قتل پسر جوان با چاقو اعتراف کرد.

این متهم درباره انگیزه‌اش به کارآگاهان گفت: من به دختر جوانی در محله‌مان علاقه داشتم و مدتی هم با او در ارتباط بودم اما بعد از مدتی متوجه شدم که یکی از پسران محل به او پیشنهاد دوستی داده و چندبار مزاحمش شده است که از شنیدن این موضوع خیلی عصبانی شدم و با چند نفر از دوستانم به مقابل خانه آن پسر رفتیم و بعد از تهدید و درگیری لفظی با چاقویی که همراه داشتم ضربه‌ای به گردنش زدم.

من قصد کشتن او را نداشتم و اصلاً فکر نمی‌کردم این ضربه باعث مرگش می‌شود فقط می‌خواستم تهدیدش کنم که دست از سر آن دختر بردارد اما وقتی خونین و زخمی روی زمین افتاد از ترس فرار کردم ومی‌خواستم از کشور خارج شوم که از سوی پلیس دستگیر شدم. الان هم خیلی پشیمانم، چون به خاطر یک موضوع ساده هم جان او را گرفتم و هم زندگی خودم را نابود کردم.

نام:
ایمیل:
* نظر: