به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۶۰۰
|
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰

خبردنا: پیمان معادی در گفتگوی لایو با کیوان کثیریان دررابطه حواشی پیش‌آمده در جشنواره کن صحبت کرد.

پیمان معادی در ابتدای گفتگو دررابطه با حواشی #نویدمحمدزاده و فرشته حسینی اشاره کرد: «ترجیح میدم درباره این اتفاق صحبت نکنم چون کاملا شخصی بود و بنظرم بهتر است که خود نوید درباره‌اش صحبت کند.»

پیمان معادی: ما در زمان بد در مکان بدی بودیم

پیمان معادی درباره همدردی عوامل «برادران لیلا» با حادثه متروپلِ آبادان در فرش قرمز و نشست خبری این فیلم در جشنواره کن گفت: «ما آن زمان از حجم اتفاقی که در آبادان افتاده بود خبردار نبودیم. همان لحظه که فهمیدیم اولین کسی بودم که هرچه استوری داشتم پاک کردم و پروفایل مشکی گذاشتم. متاسفانه ما در زمان بد در مکان بدی بودیم. باور کنید که اگر این اتفاق دو روز زودتر افتاده بود هیچکداممان حتی در جشنواره کن شرکت هم نمی‌کردیم. سعید روستایی گفت اگر جایزه‌ای بگیرم قطعن آن را به آبادان تقدیم می‌کنم.»

او ادامه داد: «کاش به ما زودتر اطلاع می‌دادند. کاش یکی کنار بود که این موضوع را حتی تلفنی به ما بگوید اما هیچکس نبود.»

کارگردان «بمب یک عاشقانه» تاکید کرد: «هنوز نمی‌دانم در جشنواره های خارجی آیا باید درباره تحریم ها صحبت کنم یا نه؟ معلوم است که معتقدم تحریم‌ها ها فشار زیادی به مردم آورده است. جشنواره‌ها سالهاست برای من اهمیتی ندارند. حتی همین جشنواره کن هم دوست ندارم که بروم اما طبق قوانین برای تبلیغات فیلم مجبوریم که در کنار فیلم هایمان باشیم.»

معادی دررابطه با عدم حضور #فرهاد_اصلانی در کن گفت: «از جزیٔیات این ماجرا خبر ندارم اما دلیلش این بود که ترانه علیدوستی و فرهاد اصلانی نمی‌توانستند در کنار یکدیگر حضور داشته باشند. در درجه یک بودن فرهاد اصلانی شکی نیست اما کاش از ابتدا شاهد شنیدن چنین روایت هایی نبودیم.»

بازیگر «درخت گردو» با اشاره به پیشنهاد برای بازی در فیلم «عنکبوت مقدس» نیز گفت: «چندین بار به من برای حضور در «عنکبوت مقدس» پیشنهاد دادند اما حتی وقتی قرار بود در ایران هم بسازند قبول نکردم و ترجیح میدم به هیچ وجه فیلم‌های این مدلی را کار نکنم. البته که فیلم #عکبوت_مقدس هم بسیار دم دستی و بد بود. جشنواره هایی مثل کن و اُسکار از روی سیاست هم جوایزی به فیلم‌ها می‌دهند.»

او در پایان برای چندمین بار از مردم معذرت خواهی کرد و گفت: «مردم حق دارند از ما ناراحت باشند. من متاسفم که مردم ایران را ناراحت کردم و به شخصه از تمامی مردم عذرخواهی می‌کنم.»

نام:
ایمیل:
* نظر: