به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۶۷۲
|
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲
محرابیان همچنین دستور داد کارگران و مهندسان سد تنگ سرخ با تلاشی مضاعف دو و یا سه شیفته کار کنند و به روند احداث این پروژه مهم و تاثیرگذار سرعت بخشند.

خبردنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با دستور ویژه وزیر نیرو  در خصوص افزایش ۳۲۶ میلیارد تومانی اعتبارات محرومیت‌زدایی مازاد بر اعتبارات گذشته که برای آب استان در نظر گرفته شده بود اکنون اعتبارات آبی استان در حوزه محرومیت‌زدایی به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

به گزارش"خبردنا" به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد با علی‌اکبر محرابیان وزیر نیرو دیدار کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گزارشی از شرایط تنش آبی و آخرین وضعیت طرح‌ها و پروژه‌های این بخش را ارائه داد و خواهان توجه جدی به این حوزه شد. 

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد علی اکبر محرابیان وزیر نیرو با توجه به گزارش و پیگیری استاندار در خصوص شرایط آبی استان و ضرورت افزایش و تامین منابع در بحث جذب اعتبارات محرومیت‌زدایی علاوه بر ۶۱۰ میلیارد تومان گذشته، دستور افزایش ۳۲۶ میلیاردی اعتبارات را صادر کرد.

این اعتبارات جهت تامین و اصلاح و توسعه روستاهایی که دارای تنش آبی هستند در نظر گرفته شده است.

محرابیان همچنین دستور داد کارگران و مهندسان سد تنگ سرخ با تلاشی مضاعف دو و یا سه شیفته کار کنند و به روند احداث این پروژه مهم و تاثیرگذار سرعت بخشند.

وی همچنین در پاسخ به درخواست استاندار برای رفع موانع سد آبریز کهگیلویه بزرگ و تسریع در روند کار، دستور ویژه‌ای صادر کرد.

محرابیان همچنین برای رفع تنش آبی روستاهای شهرستان‌های کهگیلویه بزرگ، دشت امام‌زاده جعفر و شهر باشت مبالغ قابل توجهی اختصاص داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: