به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۶۹۴
|
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

خبردنا: در اینستاگرام متاسفانه امکان دانلود پست‌ها و استوری‌ها وجود ندارد و برای این کار باید از روش‌های غیرمستقیم استفاده کنیم. در این مطلب به طور مختصر و مفید به بهترین روش‌ها برای دانلود انواع محتوا از اینستاگرام می‌پردازیم.

 

سایت‌های دانلود از اینستاگرام

خوشبختانه برای دانلود پست و استوری از اینستاگرام سایت‌های بسیار مفیدی وجود دارد که استفاده از آن‌ها بسیار ساده و راحت است. downloadgram یکی از مشهورترین سایت‌ها در این زمینه است که با استفاده از آن قادر به دانلود انواع عکس و ویدیو از اینستاگرام هستیم. البته برای دانلود استوری نمی‌توانید از این سایت استفاده کنید.

ترفند ساده و آسان برای دانلود استوری از اینستاگرام

برای استفاده از این سایت ابتدا باید لینک پست یا استوری را کپی کنید. برای کپی کردن لینک پست در کامپیوتر کافی است روی آیکن سه‌نقطه کلیک کنید و سپس گزینه‌ی Copy link را انتخاب کنید. در گوشی هم بعد از ضربه بر آیکن سه‌نقطه بخش فوقانی پست، بر روی گزینه‌ی Link ضربه بزنید. درنهایت باید آدرس کپی شده را در بخش نوار ادرس کپی کنید و بر روی دکمه‌ی download کلیک کنید.

سایت iGram هم یکی دیگر از سایت‌های مفید برای دانلود از اینستاگرام محسوب می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید استوری‌ها را هم به راحتی دانلود کنید. باید خاطرنشان کنیم برای کپی کردن لینک استوری هم کافی است روی آیکن سه نقطه ضربه بزنید و سپس گزینه‌ی Copy link را انتخاب کنید. البته در صورتی که اکانت خصوصی باشد، با این گزینه روبرو نمی‌شوید.

ترفند ساده و آسان برای دانلود استوری از اینستاگرام

اپ دانلود از اینستاگرام

اپلیکیشن Fast Save یکی از بهترین اپلیکیشن‌های رایگان برای دانلود از اینستاگرام است. این اپلیکیشن در حقیقت یک مرورگر وب محسوب می‌شود که برای دانلود انواع محتوا از اینستاگرام امکاناتی را ارائه می‌دهد. برای دانلود پست‌های عمومی لازم نیست مشخصات اکانت خود را وارد کنید ولی برای دانلود پست‌های خصوصی باید چنین کاری را انجام دهید. به منظور دانلود هم باید ابتدا به آدرس پست موردنظر سر بزنید، بر روی آیکن موجود در سمت راست بخش پایینی ضربه بزنید و در نهایت گزینه‌ی Fast Download را انتخاب کنید.

ترفند ساده و آسان برای دانلود استوری از اینستاگرام

برای iOS هم می‌توانید از اپ InSaver استفاده کنید که برای ریپست‌ کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد اما می‌توانید با آن پست‌ها را هم ذخیره کنید.

ربات تلگرامی برای دانلود‌ از اینستاگرام‌

در تلگرام برای دانلود عکس و ویدیو از اینستاگرام‌ ربات‌های زیادی وجود دارد که FullSavebot یکی از بهترین ربات‌ها برای این کار است. برای استفاده هم کافی است لینک پست موردنظر را در اختیار آن قرار دهید تا در عرض چند ثانیه امکان دانلود مهیا شود. برای دسترسی به این ربات هم باید نام آن را در بخش جستجو وارد کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر: