به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۷۴۹
|
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان :
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق 32 دستگاه دولتی ، شرکت خدمات رسان و بانک ها در هفت شهرستان این استان خبرداد.

به گزارش خبردنا، " جمال معتمدی زاده" در حاشیه بازدید از نحوه مدیریت مصرف برق در برخی از ادارات دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد به رسانه ها گفت: متاسفانه با وجود درخواست ها و اطلاع رسانی های گسترده مبنی بر همراهی ادارات دولتی، شرکت های خدمات رسان و بانک ها در راستای رعایت الگوی مصرف و کاهش مصرف انرژی، همچنان شاهد رعایت نکردن الگوی مصرف و افزایش مصرف برق در این نهادها هستیم.

وی با اشاره به برخی آمارهای افزایش مصرف ادارات در هفته گذشته، اظهارداشت: برقِ 9 اداره در شهرستان بویراحمد، هفت اداره در شهرستان کهگیلویه، هفت اداره در شهرستان گچساران، سه اداره در شهرستان دنا، سه اداره در شهرستان چُرام، 2 اداره در شهرستان باشت و یک اداره در شهرستان بهمئی بدلیل رعایت نکردن الگوی مصرف اکنون قطع شده اند.

رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از فرمانداران شهرستان ها مُصرانه می خواهیم به ادارات زیرمجموعه خود بطور ویژه دستور دهند تا مُدیران ادارات دولتی در رعایت الگوی مصرف برق نهایت همکاری های لازم را با مجموعه وزارت نیرو در استان داشته باشند.

معتمدی زاده از قطع برق فرمانداری های کهگیلویه، دنا و بهمئی بدلیل رعایت نشدن الگوی مصرف برق در روز جاری خبرداد و خاطرنشان کرد: متاسفانه ادارات ثبت احوال بعد از فرمانداری ها در سه شهرستان بویراحمد، کهگیلویه و گچساران هم در رعایت الگوی مصرف از خود کوتاهی نشان داده اند که برق این ادارات امروز قطع شده است.

وی گفت: ادارات آب و فاضلاب نیز در شهرستان های بویراحمد و چُرام امروز یازدهم تیرماه افزایش مصرف برق داشته اند که برق شان قطع شده و البته ادارات کمیته امداد هم در شهرستان های چُرام، باشت و کهگیلویه بدلیل همین افزایش مصرف قطع شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برق بانک صادرات در شهرستان های کهگیلویه و گچساران هم در همین راستا قطع شده است، یادآورشد: برق شهرداری شهرهای دهدشت ، چُرام و دوگنبدان نیز بدلیل رعایت نکردن الگوی مصرف قطع شد.

معتمدی زاده افزود: برقِ امورِ صنفی شهرستان های بویراحمد و گچساران هم اکنون قطع و البته برقِ ادارات بازرگانی در شهرستان های بویراحمد و کهگیلویه هم نیز امروز به دلیل افزایش مصرف برق قطع شده است.

وی از قطع برقِ ادارات میراث فرهنگی، محیط زیست، صمت، حمل و نقل و جهاد کشاورزی در شهرستان بویراحمد در روز جاری خبرداد و اظهارداشت: برقِ ادارات بُنیاد شهید در شهرستان کهگیلویه، بانک مسکن، امور آب و بیمه سلامت هم در شهرستان گچساران، امروز بدلیل رعایت نکردن الگوی مصرف قطع شده اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برقِ ادارات شرکت گاز در شهرستان باشت و تامین اجتماعی در شهرستان دنا هم در این ارتباط قطع شده اند.

معتمدی زاده از صدور اخطار به 34 دستگاه دولتی دیگر در استان کهگیلویه و بویراحمد که الگوی مصرف برق را رعایت نکرده اند خبرداد و یادآورشد: برق اداراتی که الگوی مصرف را رعایت نکنند بطور حتم قطع می شود.

وی افزود: میزان مصرف برق در ساعات پیک استان از مرز 446 مگاوات گذشته و شرکت توزیع نیروی برق بطور حَتم برق مشترکین پُرمصرف را قطع تا شاهد خاموشی و قطعی برق برای مُشترکین خانگی نباشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: