به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۷۸۴
|
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶
مدرک تحصیلی او شامل لیسانس برنامه‌ریزی اجتماعی، فوق‌لیسانس مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه تهران و دکترای سیاست‌گذاری عمومی است.

خبردنا؛ مدیر موفق ملی کهگیلویه و بویراحمدی رئیس جدید هیات سرپرستی موسسه اعتباری نور شد.

به گزارش"خبردنا"، رئیس هیات سرپرستی جدید موسسه اعتباری نور معرفی شد و سید کامل تقوی نژاد که سوابق روشنی در حوزه اقتصادی دارد به این سمت منصوب شد.

سید کامل تقوی نژاد به جای حشمت‌الله نظری به عنوان سرپرست جدید انجام وظیفه خواهد کرد در حالی که سوابق قابل توجهی در زمینه اقتصاد، بانکداری و مدیریت دارد. تقوی نژاد پیش از این در مقام معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزیر بهداشت حضور داشته و مدرک تحصیلی او شامل لیسانس برنامه‌ریزی اجتماعی، فوق‌لیسانس مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه تهران و دکترای سیاست‌گذاری عمومی است.

فهرست سوابق اجرایی سید کامل تقوی نژاد به این شرح است:

ـ رییس سازمان امور مالیاتی کشور

ـ معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی

ـ معاون وزیر تعاون

ـ عضو هیات مدیره بانک سپه

ـ رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک سپه

ـ رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان

ـ معاون سازمان برنامه و بودجه خوزستان

ـ مدیرکل برنامه ریزی و امور اقتصادی استانداری‌های کهکیلویه و بویر احمد و چهار محال بختیاری

ـ مدیرکل بودجه و تشکیلات سازمان ثبت احوال کشور

ـ مدیرکل حوزه سرپرستی سازمان امور عشایر ایران

ـ کارشناس اقتصادی-اجتماعی نخست وزیری

ـ معاون و مشاور شرکت بیمه دی

ـ مشاور شرکت بیمه آرمان

ـ قائم مقام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

تقوی نژاد در سخنرانی خود پس از معارفه ضمن تشکر از دکتر فهیمی، دکتر صالح آبادی و دکتر سروش از بانک مرکزی، ابتدا به مدیریت پیشین در این موسسه به خاطر تلاش‌های مستمر در چند سال اخیر خسته نباشید گفت و از اعتمادی که به او شده نیز تقدیر کرد. تقوی نژاد همچنین گفت: «این مسئولیت به عنوان یک امانت نزد بنده است و مهم‌ترین وظیفه بنده نیز جلب اعتماد افرادی است که در این موسسه هر گونه حق، نفع یا سهامی دارند. ساماندهی دارایی‌ها نیز از دیگر مسئولیت‌های مهم ماست. رعایت حقوق همه افرادی که در این سنگر خدمت می‌کنند اولویت ما محسوب می‌شود.»

این پایگاه خبری ضمن عرض تبریک به آقای تقوی نژاد و آرزوی توفیق روز افزود برای وی در مسئولیت جدید، انتظار دارد با توجه به تجارب متعدد و سوابق قابل اتکای دکتر تقوی نژاد در حوزه بانکداری و بانکی کشور، موسسه اعتباری نور در شرایط حساس امروز بتواند عرصه نوینی را بانکداری گشوده و موفقیت‌های بیشتری را تجربه کند. 

نام:
ایمیل:
* نظر: