به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۷۹۴
|
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

خبردنا: از بین تمام ترندهای یکی دو سال گذشته روسری مخصوصا مینی اسکارف مورد توجه خیلی‌ها قرار گرفته است. البته مینی اسکارف هیچ‌وقت در دنیای مد به طور کامل ناپدید نشده و همیشه زیبا و همه کاره بوده است. مینی اسکارف به عنوان سرپوش یادآور چهره گریس کلی،ژاکلین کندی و ادری هپبورن است.

 
 

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

بنابراین در اکثر مواقع حس خوبی را به اطرافیان منتقل می‌کند. خیلی از بازیگران ایرانی هم سراغ این آیتم شیک و زیبا رفته‌اند و ظاهری متفاوت و گیرا را تجربه کرده‌اند.

مهراوه شریفی‌نیا و گره زدن روسری یک سمت گردن

مهراوه شریفی‌نیا از آن دسته بازیگرانیست که چند بار مینی اسکارف را در استایل خودش مد نظر قرار داده منتهی به نظر می‌رسد ترجیح او این باشد که  از گره زدن روسری زیر چانه دوری کند و یک پَر یا هر دو پر روسری را یک سمت گردنش بپیچاند و بعد گره‌ای پشت گردن یا زیرچانه‌اش بزند.

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

بهنوش طباطبایی مینی اسکارف برای ولنتاین

بهنوش طباطبایی که عادت دارد هر از گاه استایل کاملا متفاوتی را تجربه کند در عکسی که در روز ولنتاین سال گذشته در اینستاگرامش منتشر کرد تیپ ولنتاینی خاصی را به نمایش گذاشت. او با یک مانتوی اورسایز قرمز مینی اسکارف رنگارنگی را سرکرد و با کیف دوشی تشکیل شده از سه رنگ آبی، سبز و قرمز تیپ سرزنده و پرنشاطش را تکمیل کرد.

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

مریم کاویانی طرفدار پروپا قرص مینی اسکارف

مریم کاویانی با عکس‌هایی که  طی چند ماه گذشته در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده، نشان داده که از طرفداران پروپا قرص مینی اسکارف است که اتفاقا با فرم صورت او هماهنگ است. این بازیگر گاهی با یک گره شل زیرچانه، این آیتم را به کار برده و گاهی از دو گره سفت و سخت استفاده کرده است. به نظر می‌رسد میانه او با رنگ آبی خوب است که البته با رنگ موی روشن این روزهایش همخوانی زیادی دارد. یکی از نمونه‌های این علاقه‌مندی مریم کاویانی تیپ انتخابی او با ترکیب مانتوی آبی رنگ، مینی اسکارف زمینه سفید با گل‌های آبی و عینکی با قاب آبی است.

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

شبنم مقدمی، حرکت از میان شال رنگی به روسری

شبنم مقدمی که در اکثر اوقات روسری‌ها و شال‌های رنگارگ شاد را در اولویت قرار می‌دهد درمورد مینی اسکارف هم چنین سلیقه‌ای داشته. او در یکی از پست‌های صفحه شخصی‌اش در مارچ سال 2021 مینی اسکارفی با زمینه قرمز و گل‌های درشت رنگارنگ سر کرده اما گره‌ای در کار نیست که احتمالا برای بیشتر به چشم آمدن لباس یقه اسکی راه راه آبی سفیدش چنین انتخابی داشته است.

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

شبنم فرشادجو و روسری برای ظاهری جدید

شبنم فرشادجو در می سال 2021 عکس‌هایی در صفحه اینستاگرامش قرار داد که نشان می‌داد مدل مو و میکاپ جدیدی را تجربه کرده و ترجیح داده این تجربیات را با مینی اسکارف سبز رنگی کامل کند. او بلوز سفید یقه گردی را با این روسری پوشیده بود که توجه به سمت لباسش جلب نشود و تأکید بر روی چهره و در درجه دوم روی روسری‌اش باشد البته ترجیح استایلیست او نه گره زیرچانه بلکه گره پشت گردن بوده است.

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

دیبا زاهدی و مینی اسکارف خال خالی

یکی از عکس‌های صفحه اینستاگرام دیبا زاهدی مربوط به تیپ ساده و جذاب او با مینی اسکارف است. او مینی اسکارف خال خال‌اش را که یادآور دهه چهل و پنجاه میلادی است با یک پیراهن کتان سفید مردانه ست کرده. آستین‌های تا خورده و یکی از دگمه‌های یقه که باز است و باعث شده گردنبندش به چشم بیاید ظاهر این بازیگر را فریبنده‌تر کرده است.

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

فرشته حسینی پیشگام مینی اسکارف

بدون شک وقتی صحبتی از مینی اسکارف در بین بازیگران ایرانی به میان می‌آید اولین کسی که به ذهن‌مان می‌رسد فرشته حسینی است. این بازیگر بارها و بارها به اشکال مختلف از مینی اسکارف استفاده کرده که البته واقعا انتخابی خوب و جور با استایل و مدل صورتش به حساب می‌آید.

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

لاله مرزبان و روسری کوچک برای مراسم بزرگ

مینی اسکارف لاله مرزبان که برای اکران خصوصی فیلم « بی‌همه چیز» سر کرده بود یکی از انتخاب‌های جسورانه و تحسین برانگیز این بازیگر به حساب می‌آید. او مینی اسکارف ابریشمی یا هر جنس پارچه دیگری که بیشتر ترند و مورد توجه هستند را انتخاب نکرده و توری مشکی آن‌هم در روزهای سرد سال انتخابش بود که اتفاقا باعث ظاهری جذاب شده و با مدل موهای چتری‌اش تداعی کننده ظاهر ادری هپبورن است که اتفاقا بازیگر مورد علاقه لاله هم هست.

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

پریناز ایزدیار با روسری کوچک در ملاقات خصوصی

پریناز ایزدیار هم که این روزها از بازیگران زنی است که انتخاب اول کارگردانان است، بارها مینی اسکارف را تجربه کرده. او برای اکران فیلم «ملاقات خصوصی» در جشنواره فیلم فجر استایل مونوکروم مشکی را انتخاب کرد و مینی اسکارف سرش کرد.

مینی اسکارف را به سبک بازیگران ایرانی سر کنید

پریناز ترجیح داد با این مینی اسکارف فرق موی کج و موهای بافته ساده داشته باشد که اتفاقا این استایلش خیلی هم مورد توجه قرار گرفت و تحسین شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: