به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۸۰۷
|
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵

خبردنا: منظور از بهترین دستگاه هایفو در تهران دستگاهی است که بتواند کارایی خوب و بالایی داشته باشد و عمل هایفوتراپی  را به‌ نحو احسن انجام دهد. هایفوتراپی معمولاً به‌ عنوان یک روش و راه سازنده و کاربردی برای از بین بردن چین‌ و چروک پوست است که این چین‌ و چروک ممکن است بر اثر عوامل مختلفی ایجاد شده باشد. هزینه‌ های استفاده از دستگاه هایفو به موارد زیادی مانند تعداد جلسات مورد نیاز بستگی دارد و در کلینیک‌ های مختلف ممکن است قیمت‌ های متغیری داشته باشد. ما در این مقاله به بررسی بهترین دستگاه هایفو در تهران، ویژگی‌ های آن، مزایا و نکات در این خصوص می‌ پردازیم. پس لطفاً تا انتهای مقاله را با ما همراه بمانید.

 

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

نکاتی در خصوص هایفو تراپی و دستگاه‌ هایفو

 پیش‌ از آن که به بررسی بهترین دستگاه هایفو در تهران به بپردازیم، بهتر است به بررسی هایفو تراپی و موارد کاربرد آن بپردازیم. هایفو تراپی عبارت است از روشی برای جوان‌ سازی پوست که جهت از بین بردن چین‌ و چروک و لطافت از دست‌ رفته پوست به کار می‌ رود و امروزه دارای استفاده‌ های گسترده‌ ای است که هیچ‌ گونه خطری برای پوست افراد ندارد و به لطافت و جوانی آن کمک می‌ کند. این شیوه جوان‌ سازی با استفاده از امواج متمرکز فراصوت بسیار قوی کار می‌ کند و از طریق قرارگیری امواج بر روی پوست مثل یک کرم لیفت کننده عمل می‌ کند و در نتیجه موجب صاف و درخشان شدن پوست می‌ شود.

 امواجی که در این روش مورد استفاده قرار می‌ گیرند مانند امواج  آولتراسوند هستند که در زمینه سونوگرافی استفاده می‌ شود. در هایفوتراپی و استفاده از دستگاه های هایفو  امواج متمرکز فراصوت بر روی ناحیه کوچک و خاصی از پوست تابیده و موجب تحریک عمل کلاژن سازی می‌ شود.

بنابراین بهترین دستگاه هایفو در تهران یا هر شهر دیگری به دستگاهی اطلاق می‌ شود که بتواند این کار را به‌ نحو احسن و با کم ترین عوارض یا ضایعه‌ ای انجام دهد. از این دستگاه برای رفع چین‌ و چروک، درمان افتادگی و شلی پوست، جوان‌ سازی پوست، لیفت شکم و پهلو و لیفت رفع غبغب استفاده می‌ کنند.

انواع دستگاه هایفو

برای شناخت با بهترین دستگاه‌ های هایفو در تهران بهتر است که با انواع مختلف این دستگاه‌ ها آشنا شوید که در زیر به توضیح آن‌ ها می‌ پردازیم.

1.دستگاه اولترا و دلتا

پیشرفته‌ ترین دستگاه های هایفو برای زیبایی و جوان‌ سازی پوست از نوع دستگاه‌ های اولترا و دلتا هستند. این دستگاه‌ ها هیچ نیازی به جراحی ندارند و بدون درد و خون‌ ریزی می باشند و برای لیفتینگ و رفع چروک به کار می‌ روند.

2.دستگاه هایفو سه‌ بعدی

سری جدید دستگاه‌ های هایفو برای تکنولوژی‌ های هایفوتراپی نوع سه‌ بعدی آن است که مزایای بسیار زیادی نسبت‌ به انواع دستگاه‌ های قدیمی دارد و در واقع می‌ توان گفت که انقلابی را در این روش به وجود آورده‌ اند. یکی از مزیت‌ های این نوع از دستگاه‌ ها این است که می‌ تواند ۱۱ لاین را به‌ طور هم‌ زمان انجام دهد. البته تعداد لاین‌ ها را می‌ توان به‌ دلخواه انتخاب کرد. از دیگر ویژگی‌ های این دستگاه‌ ها سرعت بالای آن‌ ها است. یعنی روند درمان را کاهش می‌ دهند و مدت‌ زمان کمی برای انجام آن نیاز است.

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

3.دستگاه‌ های چهار بعدی

سری دیگری از دستگاه‌ های جدید و پیشرفته هایفو نوع چهار بعدی آن است که به‌ تازگی وارد بازار شده‌ اند. تاثیرگذاری این دستگاه‌ ها نسبت‌ به انواع قدیمی‌ تر بسیار بیش تر و بالاتر است، به‌ طوری‌ که می‌ تواند به‌ طور هم‌ زمان ۱۲ تا ۱۵ لاین را انجام دهد که البته تعداد لاین‌ ها در این روش نیز به‌ صورت انتخابی است. از دیگر مزایای این نوع از دستگاه‌ ها قیمت‌ های منحصر به‌ فرد و پائین آن است که موجب استفاده گسترده از آن نیز شده‌ است.

4.دستگاه سالنی

دستگاه سالنی با متمرکز کردن امواج آولتراسوند بر روی محدوده خاصی از پوست برای رفع چین‌ و چروک های آن و کشیده و سفت شدن پوست می‌ شود. این دستگاه برای از بین بردن چربی‌ های روی پوست نیز بسیار موثر است‌. البته زمان درمان با این دستگاه بیش تر است و مدت‌ زمان زیادی را برای آن باید صرف کرد، اما قیمت آن نسبت‌ به سایر دستگاه‌ ها پایین‌ تر و مقرون‌ به‌ صرفه تر است.

مزایای هایفو تراپی و استفاده از دستگاه هایفو

 برای آشنایی با بهترین دستگاه هایفو در تهران در این قسمت به بررسی مزایای روش هایفوتراپی برای جوان‌ سازی پوست و استفاده از این دستگاه می‌ پردازیم. برخی از این مزایا عبارت هستند از:

  • تعداد جلسات کم تر نسبت به سایر روش ها

این کار معمولاً در ۳ جلسه و با کم ترین اثرات جانبی بر روی پوست انجام می‌ شود که همین ویژگی یکی از مزایای مثبت و قابل‌ توجه استفاده از دستگاه هایفو می‌ باشد. یعنی کم ترین ضرر و زیان را بر روی پوست دارد و در عوض بهترین نتیجه را می‌ توان از این دستگاه برای جوان‌ سازی پوست گرفت. کلاژن هایی که با این دستگاه تولید می‌ شوند و هم چنین اثرات و مضرات ناشی از کار کردن با آن تا ۲ سال دوام دارد. پس‌ از ۲ سال باید این روش یک‌ بار دیگر تمدید شود. هر جلسه استفاده از دستگاه هایفو بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می‌ کشد که در مقایسه با دیگر روش‌ های رسیدگی به پوست و جوان‌ سازی آن، مدت‌ زمان کمی است.

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

  • عدم نیاز به جراحی و بخیه زدن

 در روش هایفوتراپی و استفاده از دستگاه هایفو هیچ‌ گونه بریدگی، تزریق، پانسمان، بخیه و موارد مشابه استفاده نمی‌ شود. بنابراین می‌ توان گفت کم ترین آسیب به پوست را در این روش می‌ بینیم. استفاده از دستگاه هایفو در تهران و کلینیک‌ های معتبر هزینه‌ های کم تری را نسبت‌ به دیگر روش‌ های لطافت پوست و زیبایی به‌ همراه دارد. همین موضوع موجب استفاده گسترده از این روش و دستگاه هایفو می‌ شود و طرف‌ داران زیادی تمایل به انجام این کار دارند.

  • عدم برخورد هر وسیله یا دستی با پوست

 چون پوست پس‌ از انجام هایفوتراپی بر روی آن بسیار حساس می‌ شود، بنابراین تا چندین روز باید از برخورد دست یا هر وسیله دیگری با آن خودداری کرد. چون این کار ممکن است باعث افزایش تورم پوست شود. حتی خوراندن پوست نیز باعث از بین رفتن کلاژن های در حال ساخت می‌ شود و اثرات دستگاه‌ های هایفوتراپی را از بین می‌ برد.

 

مراقبت‌ های بعد از هایفوتراپی و استفاده از دستگاه هایفو در تهران

چون در هایفوتراپی از اشعه‌ های قوی استفاده می‌ شود، بنابراین پوست برای مدت کوتاهی از خود حساسیت بیش تری نشان می‌ دهد، به‌ همین دلیل باید پس‌ از انجام عمل هایفوتراپی مراقبت‌ های اولیه را رعایت کنید که عبارت هستند از:

  • مراقبت از پوست در مقابل اشعه‌ های خورشید

 افرادی که هایفوتراپی را انجام می‌ دهند باید تا چندین هفته به‌ طور مستقیم در برابر اشعه خورشید قرار نگیرند. دوره نقاهت برای این کار معمولاً بین ۴ تا ۶ هفته است و در صورت عدم رعایت آن عمل هایفوتراپی و استفاده از دستگاه‌ های فوق اثرات معکوسی، یعنی تیره شدن پوست را به همراه خواهند داشت. اما اگر مجبور شدید در مقابل اشعه تابش خورشید قرار بگیرید حتما از کرم‌ های ضدآفتاب استاندارد استفاده کنید.

  • عدم مصرف نوشیدنی‌ های الکلی و کافئین‌ دار

نوشیدنی‌ های الکلی و کافئین‌ دار یکی دیگر از مواردی است که بعد از عمل هایفوتراپی نباید آن‌ ها را انجام داد. این کار باید تا ۲ روز رعایت شود. چون در هایفوتراپی سلول‌ های چربی غیرفعال می‌ شوند و باید توسط کبد از بدن حذف شوند، در نتیجه نوشیدن نوشیدنی‌ های الکلی و کافئین‌ دار مانع از این کار می‌ شود و اثر عمل را از بین می‌ برد.

  • مصرف زیاد آب

 هدف از استفاده از دستگاه های هایفو و عمل هایفوتراپی ساختن کلاژن در پوست و از بین بردن سلول‌ های مرده روی پوست است. پس باید برای این کار مایعات زیادی استفاده شود. مایعات خالص مانند آب برای افزایش تاثیر دستگاه هایفو و کلاژن سازی پوست کمک می‌ کنند، اما این مایعات باید فاقد الکل و کافئین باشند، چون برای بدن ضرر زیادی به همراه خواهند داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: