به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۸۲۳
|
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۳
توجه به قشر محروم اولویت دولت است و اجرای طرح های صنایع دستی در این مناطق نشان از یک الگوی جهادی از سوی دولت است.

خبردنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه‌های بزرگی همچون پتروشیمی گچساران، پتروشیمی دهدشت و سد تنگ سرخ در استان در حال ساخت هستند که نیاز به توجه ویژه مجلس دارند.

به گزارش"خبردنا"، سید علی احمدزاده در نشست نهایی پیگیری و نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی در یاسوج اظهار داشت: حضور رییس مجلس شورای اسلامی که از مدیران جهادی کشور محسوب می شود، پشتوانه ای عظیم برای مردم و ملت است.

وی افزود: دولت به دنبال پیاده کردن آرمان های امام (ره) است و وجود نیروهای جهادی و همسو با انقلاب نیاز جامعه است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امروز از ابر پروژه های استان همچون سد تنگ سرخ، پتروشیمی گچساران، سد تنگ سرخ و چندین طرح دیگر بازدید شد.

احمدزاده عنوان کرد: همچنین از بخش محروم دیشموک بازدید شد که این منطقه نمونه کوچکی از جاهای محروم استان است.

وی ادامه داد: این مناطق مایه نگرانی و دلواپسی همه مسئولان و نمایندگان است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دیشموک، باشت، چاروسا، بهمئی، لنده و غیره در استان دارای محرومیت های فراوانی است.

وی بیان کرد: توجه به قشر محروم اولویت دولت است و اجرای طرح های صنایع دستی در این مناطق نشان از یک الگوی جهادی از سوی دولت است.

احمدزاده تاکید کرد: در آغاز دولت سیزدهم رئیس جمهور در مهرماه سال گذشته به این استان سفر داشت که دستور داد که به طور ویژه به استان توجه شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی این دستور، آبرسانی و جاده سازی در روستاها و مناطق دورافتاده استان رونق گرفت و میزان اعتباراتی که به استان تخصیص داده شد، بی نظیر بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: