به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۸۳۶
|
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰

خبردنا: با انتقال متهم به پلیس آگاهی و بررسی پرونده‌های مشابه معلوم شد که متهم با ادعای داشتن نفوذ در اداره‌های دولتی و به بهانه استخدام و پرداخت تسهیلات بانکی نیز از افراد زیادی کلاهبرداری کرده است.

رسیدگی به این پرونده با ثبت چند شکایت در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران آغاز شد. اطلاعات اولیه نشان می‌داد زنی با جلب اعتماد مالکان آرایشگاه‌های زنانه و با وعده فروش سکه به قیمتی ارزان‌تر از بازار از آن‌ها کلاهبرداری کرده است.

آنطور که شواهد نشان می‌داد او از این ترفند برای کلاهبرداری از افراد زیادی استفاده کرده بود. در این شرایط کارآگاهان پلیس تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه متهم را آغاز کرده و چند روز بعد موفق شدند او را دستگیر کنند.

با انتقال متهم به پلیس آگاهی و بررسی پرونده‌های مشابه معلوم شد که متهم با ادعای داشتن نفوذ در اداره‌های دولتی و به بهانه استخدام و پرداخت تسهیلات بانکی نیز از افراد زیادی کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ سعید دالوند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام جزئیات این پرونده گفت: کارشناسان ارزش مبلغ کلاهبرداری شده توسط متهم را ۱۰ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند و متهم برای ادامه تحقیقات به مرجع قضایی تحویل داده شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: