به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۸۴۹
|
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
می‌گویند آتش سوزی ها کمتر شده اما مگر جنگلی باقی مانده است، آدم های ما هم در جنگلها سوختند، آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؛ نوستالژی جنگل های ما در حال از بین رفتن است این در حالی است که حتی یک دمنده جدید هم نداده‌اید ما که از همه چیز محروم هستیم لااقل برای جنگل ها کاری کنید.

 خبردنا :  فرماندار شهرستان بویراحمد در نشست ستاد بحران استان کهگیلویه و بویراحمد و در حضور عباسعلی نوبخت رئیس سازمان جنگلها حرف‌هایی زد که کمتر مسئولی چنین بی واهمه به آن پرداخته است.

به گزارش " خبردنا " ، دکتر " شهرام مهدوی " وی با بیان اینکه چرا باید حالا پای کار بیاید در روزی که جنگل ها در حال بین از بین رفتن است یادآور شد: به اعتباراتی که برای جنگلها اختصاص داده شده نگاه کنید تا ببینید چه کاری می‌توان با آنها انجام داد.

وی در این نشست که همه مسئولان استانی و مسئولان جنگل های کشور حضور داشتند گفت: می‌گویند آتش سوزی ها کمتر شده اما مگر جنگلی باقی مانده است، آدم های ما هم در جنگلها سوختند، آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؛ نوستالژی جنگل های ما در حال از بین رفتن است این در حالی است که حتی یک دمنده جدید هم  نداده‌اید ما که از همه چیز محروم هستیم لااقل برای جنگل ها کاری کنید.

فرماندار بویراحمد که به شدت از وضعیت موجود نگران و منتقد بود گفت: اگر به اندازه محمد آریا کار انجام می‌دادید اکنون چنین مشکلاتی نداشتیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: