به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۸۶۵
|
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
مراکز جامع سلامت بلهزار، شهید صدوقی و نقاره خانه و آموزشگاه بهورزی یاسوج با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در زیر بنای ۲ هزار و ۹۷۳ متر مربع تکمیل می‌شوند.

خبردنا: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: فاز دوم مرکز پزشکی هسته ای شهرستان بویراحمد تا پایان تیر ماه افتتاح می شود.

به گزارش"خبردنا"، محمد غلام نژاد صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران، افزود: در شهرستان بویراحمد پروژه‌های فاز دوم مرکز پزشکی هسته‌ای یاسوج، پایگاه سلامت زیر تل، پایگاه سلامت شاهد و پایگاه سلامت شهید دهرابپور احداث و به بهره برداری می‌رسد.

وی ابراز داشت: این پروژه‌ها، مجموعاً با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در زیر بنای ۶۳۰ متر مربع احداث می‌شوند

غلام نژاد گفت: مراکز جامع سلامت بلهزار، شهید صدوقی و نقاره خانه و آموزشگاه بهورزی یاسوج با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در زیر بنای ۲ هزار و ۹۷۳ متر مربع تکمیل می‌شوند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در مجموع ۱۳ پروژه بهداشتی و درمانی با زیر بنای ۹ هزار و ۱۳۷ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۵۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در استان تا پایان تیرماه تکمیل و کلنگ زنی خواهند شد.

وی ابراز داشت: سه پروژه پایگاه‌های سلامت شهید محلاتی و فرهنگیان و مرکز جامع سلامت خیرآباد با اعتبار ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در زیر بنای ۹۴۰ متر در گچساران احداث و روند تکمیل بیمارستان چرام با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان و تکمیل مرکز جامع سلامت «کت» با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اجرایی می‌شود.

غلام نژاد گفت: همچنین به زودی بیمارستان نرگسی گچساران راه اندازی می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: