به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۹۰۴
|
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۱
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خبرداد :
معتمدی زاده با اشاره به فصل تابستان و ضرورت مدیریت مصرف برق از مشترکان در کهگیلویه و بویراحمد خواست تا از روشن کردن وسایل پرمصرف در ساعت های پیک مصرف خودداری کنند.

خبردنا : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده 900 کیلومتر از شبکه های برق سیمی این استان در سال جاری کابلی می شود.

به گزارش " خبردنا " به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق کهگیلویه و بویراحمد ، " جمال معتمدی زاده " اظهار داشت: ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تحقق تبدیل شبکه های سیمی مذکور به کابلی در سال جاری پیش بینی شده است.
وی تاکید کرد: پارسال نیز ۴۰۰ کیلومتر از شبکه سیمی استان تبدیل به کابلی شد که ۱۶۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری برای آن صورت گرفت.

مجموع شبکه های سیمی فشار ضعیف برق در این استان به هزار و 300 کیلومتر می رسد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد کاهش افت ولتاژ، جلوگیری از سرقت های احتمالی، کاهش نوسانات و ناپایداری ها، تامین برق پایدار، مدیریت مصرف و ارتقای سطح رضایتمندی مشترکان برق را از مهمترین مزایای تبدیل شبکه سیمی برق به کابلی عنوان کرد.

معتمدی زاده با اشاره به فصل تابستان و ضرورت مدیریت مصرف برق از مشترکان در کهگیلویه و بویراحمد خواست تا از روشن کردن وسایل پرمصرف در ساعت های پیک مصرف خودداری کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ساعت پیک مصرف برق از ساعت ۱۳ تا ۱۸ و ۲۰ تا ۲۳ است.

معتمدی زاده، خاموش کردن یک لامپ ۱۰۰ وات غیرضروری از سوی مشترک برق در شرایط کنونی را بسیار با اهمیت عنوان کرد.

وی تعداد مشترکان برق در این استان را حدود ۲۸۰ هزار مشترک ذکر کرد و یادآور شد: ۲۱۰ هزار اشتراک برق در این استان را مشترکان خانگی شامل می شوند و همچنین ۷۰ هزار مشترک صنعتی، کشاورزی و سایر بخش ها در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: