به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۹۲۵
|
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵

خبردنا: یکی از جدیدترین سریال‌های درام زندگی‌نامه‌ای که از شبکه اپل تی‌ وی پلاس نمایش داده می شود؛ سریال موفق «ما سقوط کردیم» یا همان we crashed است. دو ستاره سرشناس هالیوود یعنی آن هاتاوی و جرد لتو هم نقش‌های اصلی‌اش را که شخصیت‌های واقعی مربوط به استارت آپ  WeWork را بازی کرده‌اند.

 

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

آدام نیومان، مدیر عامل و بنیانگذار این استارت‌آپ و همسرش ربکا نیومن شخصیت‌های اصلی این سریال هستند که قصه‌اش داستان اوج‌گیری و سقوط یک استارت‌آپ 47 میلیارد دلاری را تعریف کرده که سرنوشتی عجیب و تقریبا غیرقابل باور دارد و طی چند ماه ارزش سهام آن بیشتر از هفتاد درصد سقوط می‌کند. البته این سریال بیشتر روی داستان عشق بین آدام و ربکا تمرکز دارد و رویکرد تازه‌تری هم به افراد خودخواه و ثروتمند دارد که از واقعیت فاصله می‌گیرند. اما چیزی که برای ما مهم است استایل شخصیت‌هایست که خودش جای حرف دارد!

جرد لتو با موهایی همیشه ژولیده

جرد لتو در نقش آدام نویمان، شخصیت اصلی این سریال را بازی می‌کند. لتو با لهجه آرام و موهای موج‌دار تا شانه‌هایش، نقش مدیر عامل یک استارت‌آپ را خیلی تأثیرگذار و خوب بازی کرده است. مدیر عاملی که به‌عنوان یک رهبر رؤیاپرداز شناخته می‌شد و شرکتی با رؤیاهای بسیار بزرگ را مدیریت می‌کرد که البته گزارش‌ها و رویکردهای مالی مبهم داشت. آدام از سرمایه‌ شرکت در پروژه‌هایی استفاده کرده بود که‌ به‌نوعی حوزه‌ی علاقه و تفریح شخصی خودش بودند که از بین آنها تعداد زیادی مربوط به شرکت‌های فعال در حوزه‌ی موج‌سواری می‌شدند. به‌عنوان مثال ۱۴ میلیون دلار به استارتاپ ویوگاردن فعال در حوزه‌ی ساخت تخته‌های موج‌سواری پرداخت کرده بود.

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

این موارد با استایل خاص او که شامل موهایی همیشه ژولیده و بلند و تی‌شرت و شلوار جین می‌شود جور در می‌آمد یا حداقل سبک زندگی‌اش به سمتی رفت که انگار با انتخاب این استایل یکجورهایی به طور ناخودآگاه از قبل می‌دانست چه خواهد شد. جرد لتو هم با موهای مواج تا روی شانه همین ظاهر را در سریال دارد.

عرفان با پاهای برهنه

آدام نیومان گذشته از اینکه اعتقادهای خاصی مثل عرفان کابالا داشت و خوردن گوشت را در محیط شرکت ممنوع کرده بود، خرید گوشت با هزینه‌های شرکت را هم ممنوع کرده بود. او عادتی عجیب دیگری هم داشت و آن این بود که با کت و شلوار یا تی‌شرت و شلوار در محیط کار با پای برهنه راه برود. در سریال هم جرد لتو چند صحنه دارد که او را با تی‌شرت و شلوار جین و پابرهنه نشان می‌دهد.

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

کلاه بیسبال مشکی و کلاه بیننی از مدل کلاه های مورد علاقه نیومان در دنیای بیرون قاب دوربین است که اتفاقا طراحان لباس این سریال هم از این مورد برای او غافل نبودند.

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

تی‌شرت‌های الگو گرفته از واقعیت

در بین تی‌شرت‌های ساده و تک رنگی که آدام می‌پوشید چند تای آنها طرح و نوشته داشتند که خیلی معروف بودند و همه می‌دانستند تی‌شرت مخصوص بنیان‌گذار استارت‌آپ وی‌ورک است. مثلا یکی از آنها تی‌شرت سفیدی بود که روی آن چند نوشته « MADE BY WE» داشت و بعضی از مردم عادی در شب هالووین برای مسخره کردن آدام تی‌شرتی شبیه آن پوشیدند. اما تی‌شرت ساده، لباس اصلی جرد لتو در سریال «ما سقوط کردیم» بود.

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

آن هاتاوی گذر استایل در طی زمان

نقش ربکا نویمان، همسر آدام را، آن هاتاوی بازی می‌کند. این اولین بار است که هاتاوی به ایفای نقش اصلی زن یک سریال می‌پردازد. ربکا نویمان معلم یوگا بود و گاهی بازیگری می‌کرد که در شهر نیویورک با آدام آشنا شد. او نقش مهمی در رشد WeWork داشت و همین‌طور شرکت کوتاه مدتی WeGrow را تأسیس کرد.

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

طراحی لباس سریال یکی از چشمگیرترین بخش‌های آن است. نه تنها لباس‌هایی که انتخاب شده اند، درست و کاملا مطابق با داستان اصلی بود که با روند حالات درونی و بیرونی شخصیت‌ها خصوصا؛ آن هاتوی هم مطابقت داشت.

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

در قسمت اول، اپیزود هشتم؛ آن هاتوی یک کاپشن پوفر با برند Sunburst Aviator Nation پوشیده بود. هاتوی رنگ مشکی آن را پوشیده بود اما این مدل؛ طیف رنگی بسیار زیادی دارد.

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

این کاپشن‌ها برای کسانی که طبیعت گردی می‌کنند خوب است چون هم گرم است و هم می‌توان آن را طوری تا زد که بسیار کوچک شود.

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

در همین قسمت، هاتوی پیراهن مردانه؛ چهارخانه ابریشمی از برند SAINT LAURENT هم پوشیده بود. این برندُکیف‌های دستی لوکس، کفش، کالاهای چرمی و لوازم جانبی مردانه هم تولید می‌کند. جنس پیراهن، کرپ ابریشمی بود.

گرانترین صندل در جذاب‌ترین سریال

صندل‌هایی که پای ربکا نویمان می‌بینید؛ یکی از گرانقیمت‌ترین صندل‌هایی است که البته در ایران نمایندگی ندارد اما پیدا می‌شود. مارک این صندل‌ها Birkenstock Arizona Black است که مدل‌های مختلفی ندارد و همه در یک سبک هستندو تنها تفاوت در زیر لایه جیر و بالای لایه فوم آن است.

خوشپوش‌ترین‌ها در سریالی که میخکوبتان می‌کند!

قیمت این صندل‌های کلاسیک بین ۹۰ تا ۱۰۰ دلار است که در این تاریخ حدود ۳ میلیون می‌شود. فکر نکنید که تنها برای ما گران هستند و اصولا در خارج از کشور هم گران به حساب می‌آیند. علت این گرانی هم استفاده از مواد درجه یک است. رنگ‌ها هم در طیف ترکیب رنگ‌های منحصر به فرد هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: