به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۹۷۷
|
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
طی حُکمی از سوی سردار تقی زاده رییس بنیاد تعاون سپاه پاسداران استان کهگیلویه و بویراحمد، رییس درمان بسیجیان این استان منصوب شد.

به گزارش خبردنا/ سرهنگ پاسدار اصغر سنجریان با حُکم سردار حمیدرضا تقی زاده بعنوان رییس سازمان درمان بسیجیان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از خدمات سرهنگ غلامیان رئیس سابق تجلیل شد.

در آئینی که با حضور جمعی از فرماندهان سپاهی و خانواده های معظم شهدا در یاسوج برگزار شد، سرهنگ سنجریان از تجهیز کلنیک های درمانی وابسته به سپاه پاسداران و تخصصی شدن آنها خبرداد.

او گفت: در بخش پاتاوه شهرستان دنا و شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی بزودی کلنیک های تخصصی وابسته به سپاه پاسداران تجهیز و در اختیار عموم مردم قرار می گیرد.

این فرمانده نظامی تاکید کرد که سپاه پاسداران در راستای تحقق فرامین رهبری انقلاب در حوزه خدمات رسانی به محرومان و مستضعفان گام برداشته و در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز این گام ها با شتاب و قدر بیشتری برداشته شده و می شود.

سنجریان گفت: تلاش ما خدمات رسانی شایسته و اَحسن به مردمی است که به انقلاب اسلامی وفادار بوده و برای تنومند نگه داشتن درخت این انقلاب، جانفشانی های زیادی کرده اند.

رئیس درمان بسیجیان استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از تمامی ظرفیت های دولتی و خصوصی برای خدمات رسانی به مردم باید بهره درست بُرد، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در کنار مردم بوده و خود را خادم بی منت مردم دانسته و در راه خدمات رسانی به آنان در هرنقطه ای از کشور که باشند کوتاهی نخواهد کرد.

سنجریان گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد از استان های درحال توسعه بوده که برای سرعت بخشی به رفع محرومیت های آن همگی باید تلاش مضاعف داشته باشند و ما نیز وظیفه داریم در حوزه درمان تلاش های بیشتری از خود نشان دهیم.

به گزارش خبردنا/ سرهنگ پاسدار اصغر سنجریان، استاد دانشگاه ، عضو انجمن روانشناسان استان و از فرماندهان ارشد نظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد بشمار می رود.

سنجریان سوابق طولانی مدتی در مناطق عملیاتی جنگی شمال‌غرب و جنوب شرق کشور دارد.

خبردنا، این انتصاب شایسته را تبریک و برای برادر عزیز و ارزشمندمان جناب سرهنگ سنجریان، آرزوی توفیق روزافزون از حی لایزال برای ایشان و همرزمان شان مسآلت دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: