به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۹۸۱
|
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸
فرمانده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با ایلنا از یاسوج:
فرمانده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت شش گروهک تروریستی در مرزهای شمال غرب ایران خبرداد و تاکیدکرد که هیچکدام از این فعالیت ها نمی تواند خدشه ای بر امنیت ایران وارد کند.

به گزارش خبردنا، "سردار حسن حکمتیان " در دیدار با خانواده های شهدای نبرد پژاک در ارومیه گفت: تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد برای چهارمین بار مسوولیت مرزبانی از 80 کیلومتر منطقه مرزی را در شمال غرب برعهده دارد که برای حفاظت و صیانت از این مرزها تاکنون هفت شهید و 32 جانباز را تقدیم اَمنیت نموده است.

وی با بیان اینکه این تیپ در چهار مرحله با گروهک های تروریستی و قاچاقچیان مبارزه با مواد مخدر وارد نبرد شده است، اظهارداشت: تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر نبرد با گروهک های تروریستی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر نیز مبارزه می کند.

این فرمانده ارشد نظامی با تاکید براینکه امنیت مرزهای ایران و آرامش مردم خط قرمز مرزبانان سپاه پاسداران است، خاطرنشان کرد: در هشت ماه از سال شاهد سخت ترین شرایط آب و هوایی هستیم اما مرزبانان ما با تمام توان از مرزها و آرامش مردم ایران دفاع خواهند کرد.

حکمتیان گفت: تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر مبارزه با گروهک های تروریستی و قاچاقچیان مواد مخدر در حوزه سازندگی در مناطق مرزی هم اقداماتی نموده  که البته هم اکنون در حال ساخت منازل روستایی، آبرسانی روستایی و راهسازی است.

وی با اشاره به رشادت های مرزنشینان در هشت سال دفاع مقدس و البته مقابله با گروهک های تروریستی نظیر پژاک، ادامه داد: اگر برادران کُردنشین ما، امنیت را مناطق مرزی برقرار  نکنند آن امنیتی که مدنظر ماست حاصل نخواهد شد.

حکمتیان افزود: با اتحاد و همدلی و همبستگی نخواهیم گذاشت که جزیره امن کشورمان دچار ناامنی شود و سپاه پاسداران به صورت شبانه روزی در حال آفند و پدافند در مرزهای ایران اسلامی است.

نام:
ایمیل:
* نظر: