به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۹۹۸
|
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵

خبردنا: وزیر نفت در دوران جنگ تحمیلی و وزیر پست و تلگراف و تلفن در دولت سازندگی سایت دیده بان ایران گفت: چه شورای نگهبان و چه شوراهای دیگر خدمتی به انقلاب نکرده اند و به اشخاصی مسئولیت دادند که تاکنون باری از روی دوش مردم برنداشته اند!

محمد غرضی، وزیر اسبق نفت و تلگراف در خصوص تایید صلاحیت نشدنش در سال ۱۳۹۶ توسط شورای نگهبان و دبیر ماندن آیت‌الله جنتی ۹۶ ساله گفت بنده سال ۱۳۹۶ که برای انتخابات ثبت نام کردم، یک نفر از شورای نگهبان به من زنگ زد و گفت که شما بالای ۷۵ سال هستید و در نتیجه نمی‌توانید وارد رقابت‌های انتخاباتی شوید!

وی در ادامه افزود بنده به همین آقا هم گفتم که چطور برای نماینده مجلس اشکالی ندارد بالای ۷۵ سال باشد اما برای ریاست جمهوری ایراد دارد؟!

غرضی با ذکر این نکته که چه شورای نگهبان چه شوراهای دیگر خدمتی به انققلاب نکردند، اظهار کرد شما ملاحضه می‌فرمایید چه شورای نگهبان و چه شوراهای دیگر خدمتی به انقلاب نکرده اند و به اشخاصی مسئولیت دادند که تاکنون باری از روی دوش مردم برنداشته اند!

وزیر اسبق نفت با اشاره به این نکته که امیدوارم آیت‌الله جنتی ۱۲۰ سال عمر کند، خاطرنشان کرد عمر دست خداست اما چه میتوان گفت؟!

وی ادامه داد بنده همیشه سرباز جمهوری اسلامی بوده و هستم و هیچ ادعایی هم ندارم اما باید بگویم که حقوق عامه بر گردن شورای نگهبان و مجلس است، این نهادها باید پاسخگوی عملکرد خود باشند!

غرضی در پایان درباره عملکرد شورای نگهبان گفت من الان به شورای نگهبان چه بگویم؟! شورای نگهبان جوابگوی اعمالش نیست چه کار می‌توانیم بکنیم؟! بحث بر سر این است که ما از شورای نگهبان نمی‌توانیم سوال هم بپرسیم!

نام:
ایمیل:
* نظر: