به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۴۰۲۸
|
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبرداد؛
تفاهم نامه ای به منظور بورسیه دانش آموزان مُستعد روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد با بنیاد علمی _آموزشی قلم چی منعقد شد.

به گزارش خبردنا/، این تفاهم نامه با حضور حسنعلی عزت‌خواه مدیرکل آموزش و پرورش این استان و محمدنبی گوهرگانی رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان کهگیلویه وبویراحمد با کاظم قلم چی نماینده بنیاد علمی_آموزشی قلم چی در تهران به امضاء رسید.

حسنعلی عزت‌خواه مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:بر اساس این تفاهم نامه دانش آموزان روستایی مُستعد استان که توانایی مالی لازم را ندارند ،حمایت و بورسیه تحصیلی می شوند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان مستعد پایه نهم تا دوازدهم بورسیه می شوند، افزود:شرط بورسیه شدن افراد واجد شرایط داشتن معدل ۱۵ است.

عزت خواه گفت: آموزش و پرورش استان موظف است دانش آموزان روستایی واجد شرایط را به این بنیاد معرفی کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، شرکت منظم دانش آموزان معرفی شده در آزمون های این بنیاد را برای بهره مندی از خدمات بورسیه تحصیلی ضروری دانست و افزود:چنانچه دانش آموزی بیش از سه جلسه غیبت کند، امسال و سال آینده از فرایند بورسیه شدن حذف می شود.

عزت خواه گفت:در نقطه مقابل، دانش آموزان معرفی شده به طور منظم در آزمون های این بنیاد شرکت کنند،متناسب با وضعیت علمی و حضورشان کتاب های این کانون را دریافت می کنند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: