به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۴۰۴۰
|
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰

خبردنا: بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران یعنی سرای نمونه، با بهره گیری از بهترین و جدیدترین متد ها و روش های آموزشی، تمام مهارت های زیبایی و مراقبت پوست.

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

 
 

آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه، با بهره گیری از بهترین و جدیدترین متد‌ها و روش‌های آموزشی، تمام مهارت‌های زیبایی و مراقبت پوست و مو را به طور کامل به هنرجویان عزیز آموزش می‌دهد. این آموزشگاه با افتخار، با ارائه دوره‌های آموزشی متنوع شما هنر جویان عزیز را در مسیر کسب این مهارت‌ها همراهی می‌کند و برای موفقیت و آموزش علاقمندان به این مهارت، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. بنا بر اعتمادی که در سال‌های فعالیتمان کسب کرده ایم، می‌توانیم با افتخار آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه را جزو بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری در تهران معرفی کنیم. برای آشنایی بیشتر با این آموزشگاه و دوره‌های آموزشی ما، در ادامه با ما همراه باشید.

آموزشگاه آرایشگری سرای نمونه

با لطف و عنایت خداوند و اطمینان و اعتمادی که از هنرجویان این آموزشگاه کسب کرده ایم، همچنین با جمع آوری چندین سال تجربه در این حوزه، مفتخریم با ارائه انواع دوره‌های آموزشی آرایشگری و پیرایش مردانه و مهارت‌های مرتبط در این زمینه، شما هنرجویان و علاقمندان عزیز به این هنر را همراهی کنیم. آموزشگاه آرایشگری سرای نمونه با داشتن اساتید مجرب و بهره گیری از جدیدترین متد‌های روز دنیا در زمینه آموزش آرایش و پیرایش مردانه، جزو بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری تهران قرار گرفته است. همچنین با برگزاری دوره‌های مبتدی تا فوق حرفه ای، در تمام مسیر طول مسیر کسب این مهارت همراه شما خواهد بود.

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

مهمترین اهداف اساتید و مدیران این آموزشگاه، برگزاری هرچه بهتر و با کیفیت‌تر دوره‌های آموزشی برای هنرجویان است. چرا که تنها با تحقق این هدف، به هدف اصلی و نهایی یعنی وارد کردن هنرجویان به بازار کار دست می‌یابیم.

دوره‌های آموزشی آرایشگری و پیرایشگری مردانه در آموزشگاه سرای نمونه

اگر می‌خواهید به صورت حرفه‌ای وارد بازار کار این حرفه شوید، باید بدانید که مهمترین پیش نیاز شما، آموزش حرفه‌ای و اصولی خواهد بود. در آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران می‌توانید در دوره‌های زیر به صورت حرفه‌ای کسب مهارت کنید و مدرک معتبر دریافت نمایید. این دوره‌ها عبارتند از:

 • دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه ۱
 • دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲
 • آموزش کار کردن با مواد شیمیایی
 • بهداشت کار ناخن مردانه
 • ترمیم موی مردانه
 • متعادل سازی و گریم چهره
 • گریم داماد
 • چهره پردازی یا گریم سینمایی

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

از آنجایی که حرفه آرایشگری مهارتی بسیار پول ساز محسوب می‌شود و بازار کار خوبی نیز دارد، این دوره‌های آموزشی اخیرا بسیار محبوب شده و مورد توجه علاقمندان این حوزه قرار گرفته است. پس اگر می‌خواهید در میان این همه متقاضی به آرایشگری حرفه‌ای و صاحب نام تبدیل شوید، باید بهترین آموزشگاه را برای گذراندن دوره‌های آرایشگری انتخاب کنید.

ارائه مدرک معتبر آرایشگری سازمان فنی و حرفه‌ای

آموزشگاه آرایشگری سرای نمونه، عضو انجمن صنفی آموزشگاه‌های آرایشگری مردانه در تهران است. همچنین این آموزشگاه از سازمان فنی و حرفه‌ای مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی آرایشگری و پیرایشگری مردانه را کسب کرده است. اگر این آموزشگاه را برای گذراندن این دوره‌ها انتخاب کرده اید، باید خیالتان از مدرک نهایی راحت باشد. این آموزشگاه به دلیل رعایت تمام استاندارد‌های آموزشی، قادر به ارائه مدرک بین المللی معتبر و قابل ترجمه برای تمام دوره‌های آموزشی است.

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

در نتیجه مدرک آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه یک مدرک بوده که برابر با گذراندن ۲۴ واحد درسی است. در واقع این مدرک یک جواز کار محسوب می‌شود و می‌توانید با داشتن آن وام اشتغال نیز دریافت کنید. این مدرک در دیگر کشور‌ها معادل ۳ الی ۵ سال سابقه کار محسوب می‌شود که ارزش این مدرک بین المللی را چند برابر می‌کند. پس با گذراندن دوره‌های آموزشگاه سرای نمونه و کسب این مدرک می‌توانید به راحتی در داخل ایران یا کشور‌های خارجی وارد بازار کار شوید و کسب درامد کنید.

ویژگی‌های آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه

 • آمار یادگیری هنرجویان این آموزشگاه بسیار بالا است. زیرا از آسان‌ترین و جدیدترین متد‌های روز دنیا برای آموزش استفاده می‌کنیم.
 • آمار قبولی هنرجویان آموزشگاه سرای نمونه در امتحانات عملی سازمان فنی و حرفه‌ای بسیار بالا است.
 • تمامی دوره‌ها را از سطح مبتدی تا پیشرفته توسط اساتید مجرب و فوق حرفه‌ای به شما ارائه می‌دهد.
 • جزوات آموزشی و فیلم‌های آموزشی کاملا به روز را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این صورت نگران فراموش کردن نکات ریز آموزشی نخواهید بود.

چگونه در دوره‌های آموزش آرایشگری مردانه سرای نمونه ثبت نام کنیم؟

شما می‌توانید با مراجعه به سایت آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه به آدرس hairacademy.ir از تمام دوره‌های آموزشی با سرفصل‌هایی که در این دوره‌ها آموزش داده می‌شود با خبر شوید. برای ثبت نام نیز می‌توانید به صورت حضوری یا تلفنی اقدام کنید. برای ثبت نام، همراه داشتن مدارک زیر الزامی است:

 • کپی شناسنامه
 • کپی کارت ملی
 • سه قطعه عکس پرسنلی ۳×۴

سخن پایانی

آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه با مجوز سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و با بیش از ۲۰ سال سابقه با افتخار و درخشان، مفتخر است با برگزاری دوره‌های مبتدی تا پیشرفته در زمینه آرایش و پیرایش مردانه در کنار هنرجویان عزیز باشد. این آموزشگاه با گردآوری اساتید برجسته، حرفه‌ای و مجرب کشور و با بهره گیری از تجهیزات و ابزار‌های مدرن، پیشرفته و درجه یک، یکی از بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران است. سرای نمونه با ارائه پنج دیپلم بین المللی و ارائه ۲۴.۵ واحد درسی در سطوح مبتدی تا پیشرفته، آینده‌ی شغلی هنرجویانش را در داخل و خارج کشورمان تضمین می‌کند.

سوالات متداول

۱.     هزینه ثبت نام در دوره‌های آموزشگاه آرایشگری سرای نمونه چقدر است؟

هزینه تمام دوره در تمام آموزشگاه‌های زیر نظر سازمان فنی و حرفه یکسان و طبق تعرفه مصوب سازمان است. تنها کیفیت دوره هاست که با هم تفاوت دارند و شما باید آموزشگاهی را انتخاب کنید که این کیفیت آموزشی را تضمین می‌کند.

۲.     آیا مدرک آموزشگاه آرایشگری سرای نمونه معتبر است؟

بله معتبر است. نه تنها در داخل ایران، بلکه این مدرک بین المللی و قابل ترجمه می‌باشد و با داشتن آن به راحتی در داخل یا خارج از ایران می‌توانید وارد بازار کار شوید.

۳.     آدرس آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه کجاست؟

آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه تنها یک شعبه دارد. این شعبه واقع در منطقه تجریش تهران است. آدرس دقیق را با مراجعه به وبسایت سرای نمونه می‌توانید دریافت کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر: