به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۴۰۵۷
|
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸
توصیه عالمانه استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مدیران
در مورد اختلافات جزئی، در هر کار بزرگی چند ایراد کوچک هم وجود دارد. حالا در برخی از استخدامی‌ها به صورت موردی خطاهایی رخ می‌دهد و باید بررسی شود که حقوق مردم پایمال نشود. جلسه‌ای گرفته شود مواردی که در کشور تصمیم‌گیری می‌شود و در آن خلاف می‌شود، راه‌های پیشنهادی استان هم به آنها داده شود.

 خبردنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تغییراتی در نگرش آقایان لازم است تا کار به نتیجه برسد. در حوزه‌هایی که مشکل داریم باید از همین الأن شروع کنید.

به گزارش " خبردنا " ،  دکتر سید "  علی احمدزاده " که در شورای آموزش و پرورش استان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود  : در حوزه حمل و نقل سریعاً جلساتی تشکیل شود. بیشتر به سمت بخش خصوصی برویم. چرا که برخی موانع قانونی برای دستگاه‌های اجرایی وجود دارد. در دو سال گذشته آموزش در سطح کشور به شدت آسیب دیده است. این که جبران علمی آن چند سال طول می‌کشد مسأله‌ای جهانی است. ما نیز از نظر علمی به شدت آسیب دیده‌ایم و جبران آن بسیار سخت است.
احمدزاده تصریح کرد: بخش عظیمی از زیرساخت‌ها از بین رفته است. حوزه عمرانی برای حمل و نقل برنامه‌ریزی کند، وزارت کشور هم باید پای کار بیاید.
وی گفت: به شرکت‌های خصوصی وام می‌دهیم که پای کار بیایند. بخشی هم هستند که معمولا در همه شهرهای کشور هستند که در سرویس‌های دانش آموزی کار می‌کنند. از همه ظرفیت‌های بخش خصوصی برای سرویس‌دهی به مدارس استفاده شود. این یک فرصت شغلی جدید برای بخشی از جوانان در سطح استان است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد : در مورد اختلافات جزئی، در هر کار بزرگی چند ایراد کوچک هم وجود دارد. حالا در برخی از استخدامی‌ها به صورت موردی خطاهایی رخ می‌دهد و باید بررسی شود که حقوق مردم پایمال نشود. جلسه‌ای گرفته شود مواردی که در کشور تصمیم‌گیری می‌شود و در آن خلاف می‌شود، راه‌های پیشنهادی استان هم به آنها داده شود.
احمدزاده خاطرنشان کرد: اعتبار استانی کافی نیست. همیشه رایزنی‌ها و لابی‌گری‌ها در کار مؤثر است. اگر مدیران اینجا بنشینند اعتباری نمی‌توانند گیر بیاورند. سهم ما در وزارتخانه است بروید بگیرید. اگر شما نروید سهم ما را استان‌های دیگر می‌برند.
وی در پایان گفت: آموزش و پرورش مدارس را به‌روز کند و آمار و ارقامی در مورد وضعیت مدارس بگیرد که چه مشکلاتی دارد تا این موارد را به وزیر آموزش و پرورش بدهیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: