به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۴۰۸۱
|
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰

خبردنا: کافه سینما، تصاویری از مریم امیرجلالی بازیگر سینما و تلویزیون را منتشر کرده که با اظهارات این بازیگر درباره شرایط سخت زندگی در کانادا در تضاد است!

مریم امیرجلالی، بازیگر مشهور که این روزها در کانادا به سر می برد، در لایوی اینستاگرامی از سختی های زندگی در این کشور گفت.

مریم امیرجلالی در مصاحبه ای که سال گذشته پیش از سفر به کانادا داشت گفت تنها چند ماه به طور موقت پیش دخترش به کانادا می رود و قصد مهاجرت ندارد و حتماً به ایران بازخواهد گشت. او گفت اسمش در لاتاری کانادا درآمده و به همین دلیل فعلاً برای مدتی به آنجا می رود تا بتواند پاسپورت کانادا را دریافت کند.

چند لحظه سخت از زندگی مریم امیرجلالی در کانادا!

مریم امیرجلالی طی ماه های گذشته در اینستاگرامش تصاویری از خود در تورنتوی کانادا منتشر کرده است. او چندی قبل در لایوی اینستاگرامی با خنده گفته بود: «برخلاف ایران که مردم حتی به آب خوردن همدیگر هم کار دارند، در کانادا هیچ کس کاری به کار دیگران ندارد و برای همین حوصله ی آدم اینجا سر می رود.»

امیرجلالی حالا در لایو مشترک جدیدش با یکی از ایرانیان ساکن کانادا، از سختی های زندگی در این کشور گفته است.

او در این لایو گفت که در کانادا همه سخت مشغول کارند و مجبورند هزینه ی زیادی برای مالیات و قسط بپردازند. او در ادامه گفت: «در این چهار پنج ماهی که در کانادا بوده ام دیده ام که دختر و دامادم از ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر یکسره مشغول کارند. بعد از آن دیگر انرژی ای برای تفریح کردن ندارند. در ایران ولی همه چیز سر جایش است. ساعت کار تا ۲ نهایتاً ۴ بعدازظهر است و مردم فرصت تفریح هم دارند.»

او در ادامه از تجربه ی توفان اخیر در کانادا و مشکلات پس از آن گفت: «چند روز قبل اینجا توفان شدیدی شد و برق ها رفت. تا ساعت ها برق نداشتیم و مجبور شدیم بعضی غذاهای داخل یخچال را دور بریزیم. هر قدر هم که برای وصل شدن برق تماس می گرفتیم هیچکس جوابگو نبود. هنوز بعد از چند روز برق خیلی از مناطق وصل نشده.»

او گفته: ۳۰ سال کارمند بوده ام و حالا بازنشسته هستم. همیشه با مبلغی ناچیز زندگی کرده ام و به آن قانع بوده ام. پول کسی را نخورده ام. از دیوار کسی بالا نرفته ام. در حق کسی اجحاف نکرده ام. اگر در خانواده ام انسانیت را به من یاد دادند، آن را به تمام معنا معنی کرده ام. حالا هم روزشماری می کنم که به وطنم برگردم. بارها گفته ام اینجا قشنگ است اما خانه ی من نیست. من صرفاً برای دیدن دختر و داماد و نوه هایم و دوستانم به اینجا می آیم.»

نام:
ایمیل:
* نظر: