به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱
کد خبر: ۵۴۱۴۵
|
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴

خبردنا: موناکو کشوری که طبق آمار سال ۲۰۲۲ حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد و به خاطر وجود قوانین مالیاتی آزاد، محل‌های تفریحی متعدد و آب هوای خوب، به بهشت توریست‌ها و کسانی تبدیل شده که وضعیت مالی خوبی دارند.حالا این کشور کم جمعیت که دومین سرزمین کوچک دنیا هم به حساب می‌آید؛ پرنسسی دارد به نام شارلین که سبک و استایل‌اش در جهان معروف و مورد توجه است و مانند عروس‌های سلطنتی دیگر در جبر مقایسه با دیگر زنان خانواده و خصوصا مادر شوهرش، پرنسس گریس که یک بازیگر بود قرار می گیرد.

 
 

زیباترین شناگر جهان حالا پرنسس دنیاست!

از این گذشنه شارلینِ پرنسس که شناگر حرفه‌ای بوده و در مسابقات المپیک شرکت داشته، با اندام متناسب و ورزشی خود، مورد علاقه بسیاری از برندهای مشهور است. برندهایی مانند دیور، آرمانی، رالف لاورن و…

زیباترین شناگر جهان حالا پرنسس دنیاست!

 

اگر به داستان او علاقمند شدید، خواندن این مطلب را ادامه دهید؛ متت نگاهی داشتیم به چند استایل پرنسس شارلین، که جزو بهترین‌ها بودند. البته این را هم در نظر بگیرید که با توجه به ممنوعیت‌ها نمی‌توانیم از بسیاری از لباس‌های او را در متن و تصاویر داشته باشیم.

 

جشن روز ملی با رنگ آبی

شارلین در نوامبر ۲۰۱۷ و در جشن‌های روز ملی موناکو یک پیراهن مخملی آبی پوشیده بود با دستکش چرم سورمه‌ای و کلاه مشکی که کج روی سرش گذاشته بود.

زیباترین شناگر جهان حالا پرنسس دنیاست!

رنگ آبی و سرمه ای، شخصیت آرام و پر طمئنینه‌ای را برای فردی که می‌پوشد ایجاد می‌کنند و اگر با اکسسوری‌های قرمز و کفش و کیف همراه شوند حسابی درخشنده می‌شوند.

ماهی در جشن مادر شوهر

شارلین در جشنی که سال ۲۰۱۷ در هتل بورلی هیلتون در بورلی هیلز برگزار شد؛ یک پیراهن مدل ستونی و یا همان ماهی که چسبان بدن است پوشید. این مدل لباس و رنگ‌های براق مورد علاقه اوست و بارها با چنین لباس‌هایی دیده شده است. او همچنان مانند لباس قبلی کفش و لباسش را باهم از نظر رنگ ست کرده است.

زیباترین شناگر جهان حالا پرنسس دنیاست!

این مدل لباس طبیعتا برای افرادی که لاغر هستند و هیچ گونه اضافه وزنی ندارد و البته قد متوسط و رو به بلند دارند، مناسب‌تر است. پوشیدن گن هم با این مدل‌ها اصلا و به هیچ وجه توصیه نمی‌شود؛ چون نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند که ظاهر لباس را هم خراب می‌کند. پارچه این لباس هر چقدر ظریف‌تر باشد و نرم تر، راحت‌تر است چون کمی به راحتی لباس که کاملا فیت بدن است، کمک می‌کند. نهایتا اینکه رنگ زرشکی برای سفیدپوست‌ها مناسب‌تر است و سبزه‌ها را تندتر نشان می‌دهد.

پرنسسی با لباس سفیدِ یک دست

این لباس پرنسس موناکو هم که برای جشن دیگری در روز ملی موناکو بود، مورد توجه زیادی قرار گرفت. پیراهن سفید و بلندی که در قسمت پایین کمی آزادتر می‌شد با یک کت بلند؛ – در سرزمین ما مانتوی جلو باز می‌گویند- یقه گرد ساده که روی آن پوشیده بود و کاملا هم قد پیراهن بود. لباس سفید سنگ دوزی شده که توسط طراح مورد علاقه شارون، طراحی و اجرا شده بود.

زیباترین شناگر جهان حالا پرنسس دنیاست!

شارلن مثل بیشتر وقت‌ها کفش همرنگ لباسش پوشیده بود و تنها رنگی که در او دیده می‌شد، نوار قرمز رنگ پرچم موناکو بود و البته رنگ لاک قرمزی که به ناخن داشت.

رقابت یک ورزشکار با یک ستاره

اول مطب از سختی کار عروس‌های سلطنتی گفتیم که با مادر شوهر و عروس‌های دیگر مقایسه می‌شوند اما این موضوع برای شارلن سخت‌تر بود چون گریس مادر شوهر او، یک بازیگر امریکایی و زیبا بود که رقابت را سخت می‌کرد.

زیباترین شناگر جهان حالا پرنسس دنیاست!

رسانه‌ها هم با مقایسه‌هایشان کار را سخت و سخت‌تر می‌کردند.

زیباترین شناگر جهان حالا پرنسس دنیاست!

یکی از این موارد هم همین عکس بود که شاهزاده خانم موناکو با کلاه و مرواریدهای الهام‌گرفته از دهه ۱۹۵۰ در میان جمعیت حاضر شد. البته اکسسوری‌های او همیشه ساده و بیشتر وقت‌ها سفید بودند و شاید خیلی از روی مقایسه و میل به شبیه‌سازی انتخاب نمی‌شدند.

وفاداری به سفید و ماکسی

حالا دیگر شما هم خوب می‌دانید که مدل مورد علاقه این پرنسس چه مدل پیراهن و چه رنگی است. سفید و سفید و سفید!

زیباترین شناگر جهان حالا پرنسس دنیاست!

او در مراسم جوایزی که به یاد پرنسس گریس برگزار شد با این لباس ظاهر شد؛ پیراهن بلند و دنباله دار به رنگ سفید با گلدوزی‌های سبز رنگ که طرح برگ داشتند.او این بار گوشواره‌های آبشاری و کمی بزرگ بر خلاف همیشه هم انداخته بود.

 
نام:
ایمیل:
* نظر: