به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
کد خبر: ۵۴۳۷۹
|
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۵
مردم باید تفاوت دولت انقلابی و دولت غربگرا را در عمل مشاهده کنند و به کنش ها و وعده های شما امیدوار باشند نه که کما فی السابق وعده های پوچ و توخالی بشنوند.

خبردنا؛ جریان مردمی عدالتخواه دیشموک نامه ای سرگشاده خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد منتشر کرد.

متن این نامه به این شرح است؛

استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد
جناب آقای احمدزاده

سلام علیکم
اینک ۶ ماه از سفر حضرتعالی به بخش دیشموک و گریه‌تان بر مصیبت ها و عقب ماندگی آن منطقه مستضعف می‌گذرد، برخی ها آن موقع گریه شما را به دلسوزی و برخی به نمایش تعبیر کردند، قطعاً جریان مردمی عدالت‌خواه استان خوشبینانه به موضوع نگاه می کند و شما و دولت متبوع را غمخوار مردم می داند اما آقای استاندار ؛

زمانی دلسوزی معنا پیدا می‌کند که بعد از سفرتان، حداقل تلاشی برای بهبود شرایط نابسامان منطقه رنج کشیده دیشموک از سمت شما دیده می‌شد، هر چند همان روز هم می توانستید به جای گریه کردن، مدیران کل استانی را به منطقه فراخوان کنید و با تعیین بازه های زمانی آن ها را وادار به خدمات رسانی کنید.

علی ای حال نه تنها این اتفاقات عملی نشد بلکه بعد از ۶ ماه از سفر جنابتان به این منطقه نه قول ها و وعده های تان رنگ عمل به خود گرفت و نه هیچ حرکتی در آن راستا شروع شده است بلکه حتی آب و برق منطقه دیشموک نیز به همان شکل معیوب سابق به دست مردم نمی رسد و ملت عزادار ده روز اول محرم را بدون آب سر کردند.

مردم باید تفاوت دولت انقلابی و دولت غربگرا را در عمل مشاهده کنند و به کنش ها و وعده های شما امیدوار باشند نه که کما فی السابق وعده های پوچ و توخالی بشنوند.

آقای احمدزاده بخش های دیشموک و چاروسا نیازمند خدمات زیرساختی هستند، خروج از بن بست و زیرسازی لازم در جاده دیشموک_خوزستان، تامین آب و برق پایدار منطقه، آب رسانی به زمین های کشاورزی و ترمیم مسیرهای مواصلاتی اصلی ترین نیازهای یک منطقه مستضعف برای جبران عقب ماندگی است.

حداقل انتظار جریان مردمی عدالت‌خواه استان از شما وفای به عهدیست که در دیشموک و در بین مردم به آن ها وعده دادید، ۶ ماه فرصت کمی نبود و متأسفانه همین امروز شما ۶ ماه از وعده های تان عقب افتاده و مردم را از خدمات احتمالی محروم کردید. با نزدیک شدن فصول بارش و جاری شدن آب در بستر رودخانه ها و باز شدن مدارس باید باز هم شاهد عقب ماندن دانش آموزان این منطقه از تحصیل باشیم ؟

در پایان یادآوری میکنیم دولت سیزدهم برخاسته از دل قشر محروم و مستضعف جامعه است و این دولت موظف است ادای دین کند، ما شما را به وعده های خودتان از جمله تامین آب و برق پایدار، ساخت چند دهنه پل و ایمن سازی جاده ها ارجاع می دهیم و خواستار اقدام هر چه سریع تر شما برای عمل به وعده های تان هستیم، زیرا معتقدیم دولتی که صفت انقلابی را یدک می‌کشد حق ندارد وعده تو خالی بدهد.

لازم به ذکر است جریان مردمی عدالت‌خواه استان موارد یاد شده را تا رسیدن به سرانجام پیگیری خواهد کرد.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
0
0
احسنت تبارک تاله
نام:
ایمیل:
* نظر: