به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۴۴۳۴
|
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰

خبردنا: کارمند یگان حفاظت ناحیه ۵ منطقه ۵ شهرداری تهران با اهدای عضو فرزندش به ۱۱ شهروند دیگر جان بخشید.

سید عبدالله موسوی همکار یگان حفاظت منطقه ۵ با اهدای عضو فرزند ۱۱ ساله اش؛ سیده مهتاب موسوی به ۱۱ بیمار نیازمند پیوند عضو، جان دوباره ای بخشید. سیده مهتاب هفته گذشته در اثر سانحه تصادف دچار مرگ مغزی شده و با رضایت خانواده، اعضای او اهدا شد.

تصویری از مهتاب ۱۱ ساله که ناجی ۱۱ ایرانی شد

بر همین اساس روز گذشته، سرهنگ موسوی مشاور شهردار تهران و فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران، احسان شریفی شهردار منطقه ۵ به همراه  جمعی از مدیران شهری با خانواده مرحوم سیده مهتاب موسوی دیدار کردند.

به گزارش ایسنا، محمدباقر فرهند مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ در توصیف این دیدار در پیامی اینستاگرامی نوشت:

«قهرمانان شهر را بشناسیم ...

سیده مهتاب عاشورای امسال به ۱۱ انسان جان بخشید !

امروز در معیت شهردار منطقه ۵ ، فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران و تعدادی دیگر از همکاران به منزل همکار محترم آقا سید عبدالله موسوی رفتیم .

او تازه داغدار دخترش شده بود. دختری که دختر دارها می دانند برای بابا چقدر عزیز است اما در نهایت ادب و متانت حرف می زد و از واقعه ای می گفت که در ایام سوگواری برای جدش حسین بن علی علیه السلام، دخترش را، پاره تنش را، به پروردگار اهدا کرده بود.

آقا سید موسوی، مهتاب عزیزش را که بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بود، در حالیکه هزاران آرزو برایش داشت، دل بزرگی کرده و اعضای بدن دخترکش را بخشیده بود .

بارها گفت که "جان داده به جان دیگری و در قبال حکمت الهی مطیع است و تسلیم." مرد عجیبی بود ، دنیای غم شانه هایش را سنگین کرده بود اما دم نمی زد تا تکیه گاه همسر و پسر نوجوانش باشد. بعد که به دلیل ضرورت کاری با او تماس گرفتم تازه فهمیدم که چقدر عاشق است و دلداده سیدالشهدا و اعضای بدن جگر گوشه اش را به عشق حسین(ع) بخشیده است....

الحق آقا سید موسوی ، شایسته دریافت بالاترین نشان ها و تقدیرها در مدیریت شهری است.

عجیب است یک فرزند بدهی و یازده فرزند به عشق بیاآفرینی.

برای سیده مهتاب موسوی؛ دخترک ناز خانواده بزرگ شهرداری تهران فاتحه ای بخوانید و برای پدر فوق العاده اش و خانواده او صبر و آرامش آرزو کنیم. »

نام:
ایمیل:
* نظر: