به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
کد خبر: ۵۴۴۴۳
|
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳
در این دوره، آموزش‌های مختلفی از جمله؛ مباحث و مبانی تشکیلاتی، فعالیت‌های دسته جمعی، شبکه سازی مجازی، سخنوری و فن بیان برای شرکت کنندگان تشریح می‌شود.

خبردنا: مسئول بسیج دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد از حضور ۴۰۰ دانش آموز نخبه بسیجی در دوره یاوران ولایت در یاسوج خبر داد.

به گزارش"خبردنا"، صالحی نیا، مسئول بسیج دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوره "یاوران ولایت" با هدف توانمندسازی فرماندهان واحد‌های مقاومت دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور ۴۰۰ دانش آموز نخبه بسیجی در شهرستان یاسوج حال برگزاری است.

او با بیان اینکه انتخاب این تعداد افراد از میان ۲ هزار دانش آموزی که در یک ماه مورد ارزیابی قرار گرفته اند، انجام شده است، افزود: در این دوره، آموزش‌های مختلفی از جمله؛ مباحث و مبانی تشکیلاتی، فعالیت‌های دسته جمعی، شبکه سازی مجازی، سخنوری و فن بیان برای شرکت کنندگان تشریح می‌شود.

صالحی نیا برنامه‌های تفریحی، استخر، کوهنوردی، فوتبال، مسابقه دارت، طناب کشی، مسابقه احکام و قرآن، مبانی ولایت در قالب بازی و مسابقه، آشنایی با اقتصاد مقاومتی، شب شعر در جوار شهدای گمنام از دیگر برنامه‌های دوره یاوران ولایت برشمرد.

به گفته این مقام مسئول؛ دوره یاوران ولایت از ۱۸ مردادماه آغاز شده و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: