به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
کد خبر: ۵۴۵۹۷
|
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۲
امنیت مردم خط قرمز پلیس است و چنانچه افرادی بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازند پلیس با جدیت با آنان برخورد قانونی می‌کند.

خبردنا: فرمانده نیروی انتظامی بهمئی از دستگیری قاتلان در کمتر از ۱۲ ساعت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش"خبردنا"، سرهنگ جمشیدی گفت: در پی وقوع یک فقره قتل که به علت اختلافات قبلی در یکی از خیابان شهر لیکک رخ داد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

او می گوید: مأموران شهرستان بهمئی با کار اطلاعاتی قاتلان را کمتر از ۱۲ ساعت شناسایی و دستگیر کردند.

به گفته فرمانده نیروی انتظامی بهمئی، ماموران در این حادثه ۵ تن را دستگیر کردند که ۲ تن از آن‌ها به قتل اعتراف کردند.

جمشیدی با اشاره به اینکه در این رابطه یک قبضه سلاح کشف و ضبط شد می گوید: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

او با بیان این که شهروندان برای احقاق حق و مطالبات خود از دیگران به جای استفاده از خشونت و شیوه‌های غیر قانونی، به مراجع قضایی مراجعه کنند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و چنانچه افرادی بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازند پلیس با جدیت با آنان برخورد قانونی می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی با دعوت از دو طایفه بیژنی و شاه حسینی به آرامش می گوید: مردم شهرستان بهمئی مردمی فهیم، با فرهنگ و با اصالت هستند و انتظار می‌رود به اخبار کذب و شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

شب گذشته دو جوان موتور سوار، راننده خودرو سواری پراید که جوان هفده ساله ای بود را پس از تعقیب و گریز جلو درب خانه با شلیک اسلحه به قتل رساندند.

نام:
ایمیل:
* نظر: