به روز شده در: ۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۵
کد خبر: ۵۵۲۸۱
|
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور به صدا درآمد.

خبردنا: مدیرکل آموزش و پرورش استان در آیین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی دانش آموزان گفت: پس از ۲ سال آموزش مجازی و تعطیلی مدارس، امروز آیین نواختن زنگ مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، در همه مدارس این استان برگزار شد.

به گزارش"خبردنا"، عزت خواه افزود: امروز در نوبت صبح و بعد از ظهر بیش از ۱۶۰ هزار دانش آموز در ۳ هزار و ۱۸ مدرسه سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه کلاس‌های درس امسال به صورت صد در صد حضوری برگزار می‌شود ادامه داد: در کنار کلاس‌های حضوری دانش آموزان می‌توانند از شبکه پیام رسان شاد برای تبادل اطلاعات آموزشی بهره‌مند شوند.

نماینده، ولی فقیه استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این آیین گفت: باید دانش آموزانی در شأن و منزلت و در شایستگی نظام جمهوری اسلامی و شایستگی راه شهیدان تربیت کنیم.

آیت الله حسینی افزود: اگر ما می‌خواهیم در عرصه علم، اقتصاد، فرهنگ، و مسائل اجتماعی رشد کنیم، جایگاه و مهد آن آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: رسالت آموزش و پرورش رسالت سنگینی است؛ ما به معلمان و آموزش و پرورش اعتماد داریم و امانت‌های خود را به آموزش و پرورش سپرده ایم.

نماینده، ولی فقیه استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دستگاه‌های خدمات رسان از جمله ادارات آب و برق و شهرداری با آموزش و پرورش همکاری داشته باشند.

آیت الله حسینی گفت: مدارس باید در شأن و شایستگی دانش آموزان باشد، صندلی‌های فرسوده، شیشه شکسته، نبود آبخوری و سرویس بهداشتی در شأن دانش آموز نیست و باید اصلاح شوند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: اگر به دنبال پیشرفت و توسعه جامعه هستیم باید از آموزش و پرورش کار کنیم و نسل‌های آینده به درجات عالی در پیشرفت و ترقی برسند، و تربیت را به خوبی یاد بگیریم و مایه الگو باشیم.

احمد زاده افزود: برای اینکه به استقلال برسیم و وابسته به اجانب نباشیم، و بتوانیم کشورمان را اداره کنیم، باید متحد باشیم و در کنار هم زیر پرچم ایران باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: