به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
کد خبر: ۵۵۳۷۸
|
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰

خبردنا: رئیس سازمان نوسازی شهر تهران درباره فروش متری مسکن در بورس کالا توضیحاتی ارائه داد.

 

جزئیات نحوه خرید متری خانه‌ در تهران

 مهدی هدایت با بیان اینکه تلاش کردیم که برای افرادی که سرمایه کمی هم دارند شرایطی فراهم کنیم تا بتوانند خانه‌دار شوند، گفت: از اواخر آبان سال جاری فروش متری مسکن آغاز می‌شود به این معنا که قرار است که این کالا را در بورس عرضه کنیم. این اقدام در جهت جذب سرمایه‌های خرد است تا بتوانیم سرمایه‌ها را به سمت مسکن بیاوریم.

 

 

او افزود: چند پروژه شهرداری تهران در بخش فروش متری مسکن است که مردم بتوانند خرد خرد خرید کنند. برای مردم هم منفعت مالی دارد و اینکه می‌توانند در یک بازه زمانی مشخص خانه‌دار شوند. هر زمان که پول داشتند می‌توانند چند متر زمین بخرند.

رئیس سازمان نوسازی شهر تهران گفت: این کالا در بورس عرضه می‌شود سرمایه‌هایی که به سمت سکه و دلار رفته به سمت مسکن می‌آیند و در این زمینه ساخت و ساز فعال‌تر می‌شود و مردم راحت‌تر می‌توانند خانه‌دار شوند اما در خصوص قیمت مسکن باید بگویم که تا اواخر آبان قیمت نهایی مشخص می‌شود.

 

 

هدایت درباره قیمت‌های مسکن نیز گفت: پروژه‌ها مشخص است ولی هنوز قیمت در نیامده است؛ بیشتر فروش‌ متری مسکن در مناطق ۱۰، ۱۱، ۱۹ و ... است و این پروژه برای اقشار کم درآمد جامعه است که بتوانند صاحبخانه شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر: