به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۵۶۱۵
|
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰

خبردنا: «اِزرا میلر» هنرپیشه صاحب نام هالیوود به جرم سرقت از یک منزل مسکونی با ۲۶ سال حبس مواجه است.

ازرا میلر با وجودیکه به اتهام دزدی در ورمونت بی گناه است، تا ۲۶ سال زندان در انتظار اوست.

دزدی عجیب هنرپیشه میلیاردر آمریکایی

ازرا میلر، ستاره فیلم «فلش»، صبح دوشنبه در دادگاهی در ورمونت از چند مورد اتهام دزدی تبرئه شد. اما میلر که به دزدی از یک خانه مسکونی و سرقت کوچک نیز متهم شده، در صورت محکوم شدن به هر دو اتهام، با 26 سال زندان روبرو خواهد شد.

میلر با وکیل خود در دادگاه عالی بنینگتون حاضر شد. این بازیگر متهم است که در اول ماه می به یک خانه در استمفورد، ویرجینیا نفوذ کرده است. پلیس ایالت ورمونت پس از تحقیق در آن زمان، چندین بطری مشروب الکلی را از ملک کشف کرده بود در حالی که صاحبان خانه در آن حضور نداشتند. پس از جمع‌آوری اظهارات و بررسی فیلم‌های نظارتی، پلیس میلر را به سرقت کیفری متهم کرد.

اتهام سرقت کوچک حاکی از آن است که اقلام سرقت شده در مجموع کمتر از 900 دلار بوده است. محکومیت سرقت جنایی حداکثر 25 سال زندان و 1000 دلار جریمه نقدی دارد. اتهام سرقت حداکثر یک سال و جریمه مشابه 1000 دلار است. میلر همچنین تعهد داد که هیچ تماسی با صاحب خانه نداشته باشد یا به محل اقامت بازنگردد.

لیزا بی. شلکروت، وکیل میلر، گفت: «ازرا میلر امروز صبح نسبت به یک فقره دزدی و یک فقره سرقت کوچک در دادگاه عالی ورمونت بی‌گناه تشخیص داده شد و شرایط تحمیل شده دادگاه مبنی بر عدم تماس یا ورود به خانه ساکنان را پذیرفت.

اتهامات ورمونت تنها چند مورد از جنجال‌ها و مسائل حقوقی بود که میلر در ماه‌های اخیر با آن روبرو بود. این بازیگر در مدت یک ماه دو بار در هاوایی دستگیر شد، ابتدا به دلیل بی نظمی و آزار و اذیت و سپس کمتر از چهار هفته بعد برای یک بزه. آنها هیچ اعتراضی به این اتهام نکردند و 500 دلار جریمه و 30 دلار هزینه دادگاه پرداخت کردند. اتهام آزار و اذیت بعداً رد شد. میلر همچنین متهم است که گلوی یک زن را در یک بار ایسلندی تا حد خفگی فشار داده و زن دیگری را در خانه‌اش در برلین مورد آزار و اذیت قرار داده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: