به روز شده در: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱
کد خبر: ۵۵۸۳۵
|
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷
از دلایل اساسی طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش عدم رعایت توازن و عدالت در تقسیم اعتبارات سازمان نوسازی مدارس و همچنین بی توجهی به عدالت آموزشی و تخصیص اعتبار به مناطق محروم بوده است.

خبردنا : نماینده مردم "کهگیلویه، بهمیی، چرام و لنده "در مجلس گفت: طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش به دلیل بی توجهی به عدالت آموزشی کلید خورد.

سید "محمد موحد"  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اعلام این خبر گفت: طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش از روز گذشته به دلیل ضعف در توزیع عدالت آموزشی و امثالهم کلید خورد و تاکنون نیز حدود 30 نفر این طرح را امضا کرده اند.

وی افزود: از دلایل اساسی طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش عدم رعایت توازن و عدالت در تقسیم اعتبارات سازمان نوسازی مدارس و همچنین بی توجهی به عدالت آموزشی و تخصیص اعتبار به مناطق محروم بوده است.

نماینده مردم کهکیلویه، بهمنی، چرام و لنده در مجلس بیان کرد: از دیگر مواردی که در طرح سوال از آقای وزیر به آن اشاره شده است بلاتکلیفی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ها است چرا که پس از 2 ماه از بازگشایی مدارس شاهد این بلاتکلیفی و در حقیقت بی تفاوتی بوده ایم.

موحد تاکید کرد: احتمالا امروز طرح سوال به هئیت رئیسه مجلس ارجاع داده شود تا از وزیر برای پاسخگویی به صحن کمیسیون دعوت شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: