به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۵۹۴۹
|
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴
امام جمعه بهمئی گفت: مسئولان استان بگویند کدام یک از مصوبات سفر اجرا شد؟ در حوزه اشتغال و راه اندازی کارخانه ها و فعال سازی معادن و ساخت مسکن چه اتفاقی افتاده است؟

به گزارش خبردنا، حجت الاسلام صلواتی در خطبه های نماز جمعه بهمئی افزود: یکی از توفیقات این دولت احیای امید و اعتماد مردم است سفرهای استانی یکی از کارهای با ارزش دولت است این حق مردم است که بدانند کدام یک از وعده‌ها و قول های رئیس جمهور محقق شد.

امام جمعه شهرستان بهمئی گفت: در سفر ریاست محترم جمهوری به استان ۱۲۷ طرح زیربنایی زیرساختی و توسعه محور برای محرومیت زدایی و توسعه استان با مُتمم سفر با اعتباری حدود هفت هزار میلیارد تومان تصویب شد مسئولان استان بگویند کدام یک از مصوبات سفر اجرا شد؟ در حوزه اشتغال و راه اندازی کارخانه ها و فعال سازی معادن و ساخت مسکن چه اتفاقی افتاده است؟

وی گفت: این استان ظرفیت های فراوانی دارد با فعال سازی معادن و ایجاد کارخانه و توسعه ی صنایع و شرکت های خلاق اشتغال و تولید رونق پیدا خواهد کرد.

حجت الاسلام صلواتی گفت: مسئولان استان در این راستا چه اقداماتی انجام دادند؟ برای شهرستان بهمئی چه اقداماتی انجام شد؟ تریبون نماز جمعه در اختیار مسئولین و دولت مردان است بیایند به مردم گزارش دهند چه اقداماتی انجام داده‌اند.

امام جمعه شهرستان بهمئی گفت: جام جهانی قطر نمایش تنفر عمومی از اسرائیل و حمایت قاطع از فلسطین بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: