به روز شده در: ۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۵
کد خبر: ۵۶۱۰۹
|
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۷
مدیرعامل آبفا بیان کرد: از همین امروز جلسات متعددی با همه مدیران ستادی و شهرستانی خواهم داشت تا با برنامه ریزی بتوانیم بحران ها را با سازماندهی از میان برداریم.

 خبردنا : مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

به گزارش " خبردنا " ، مهندس " امید صالحی"در مراسم تودیع و معارفه ضمن قدردانی از وزارت نیرو، شرکت مهندسی و استاندار و مجمع نمایندگان استان گفت: مدیریت یعنی خلاقیت، شیوه مدیریت افراد مختلف بدون شک تفاوت های با یکدیگر دارد، شاید بخشی از مشکلات امروز این شرکت، ناشی از سبک خاص و عاطفه ای مهندس برخه بوده که امروز ما را با کمبود درآمد و مشکلات مالی روبرو کرده است.

صالحی گفت: من هر جایی شروع کردم با یک بحران روبرو بودم، در چرام زمانی کار را به عهده گرفتم که 8 ماه حقوق معوق در آنجا بود بعد از آن در گچساران بحث هدفمندی یارانه ها مطرح بود و اینکه بخشی از درآمدها برای نخستین بار باید در این محل هزینه می شد اما خوشبختانه هر جایی بودم در پایان چالش ها مرتفع و به صورت قابل قبولی مدیریت را تحویل دادم. این در سایه برنامه ریزی و سازماندهی و حمایت و همراهی همکاران گرامی محقق شده است.

مدیرعامل آبفا بیان کرد: از همین امروز جلسات متعددی با همه مدیران ستادی و شهرستانی خواهم داشت تا با برنامه ریزی بتوانیم بحران ها را با سازماندهی از میان برداریم.

وی به بخشی از اولویت هایش اشاره و افزود: من با هیچکس تعارف ندارنم، تقویت کمیته انضباط کار برایم مهم است، اولین برنامه هدفمند من مدیریت مجموعه بر اساس قواعد و قوانین است و غیر از این هم چیزی از همکاران محترم نمیخواهم.

صالحی افزود: ما شرکتی داریم که حاصل دسترنج همه همکاران گرامی است، ایراد و اشکالی باشد باید همه در کنار هم و با حساسیت به دنبال مرتفع کردن آن باشیم.

وی با اشاره به حضور و همکاری بدون قرارداد برخی افراد در آبفا، تصریح کرد: باید وضعیت شرکت را از این نابسامانی ها خاتمه و نجات داد. صالحی گفت: در حوزه پروژه های عمرانی ایراداتی هست، ما داریم در منطقه ای 7 ماه از نصب شبکه ها می گذرد اما انشعاب مردم وصل نشده است، باید پیگیری شود.

مدیرعامل جدید آب و فاضلاب گفت: آمده ام کار کنم، در همه حوزه ها کار کردم، نیامدم سیاسی کار کنم، آمده ام استعدادهای بلا استفاده را شکوفا کنم. ما در معرض قضاوت مردم هستیم و هر کاری کنیم ثبت در کارنامه خودمان میشود پس خواهش و وخواسته من از همه همکاران و پیش تر خودم، کار، کار و کار برای مردم است.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات مهندس " اسفندیار برخه " مدیرعامل پیشین این شرکت تجلیل بعمل آمد .

نام:
ایمیل:
* نظر: