به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۱۷۹
|
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
مدیرحوزه علمیه برادران کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان با بیان اینکه پنج حوزه علمیه در شهر‌های یاسوج، دهدشت و دوگنبدان وجود دارد، بیان کرد: متقاضیان برای ثبت نام داوطلبان علاوه بر حضور در مدارس به آدرس اینترنتی whc.ir مراجعه کنند

خبردنا : مدیر حوزه علمیه برادران کهگیلویه و بویراحمد گفت: نام نویسی برای حوزه علمیه برادران از ابتدای اسفند آغاز شده تا پایان امسال ادامه دارد.

به گزارش " خبردنا "،حجت الاسلام "صفدر پناهی" با اشاره به اینکه نام نویسی برای حوزه‌های علمیه برادران تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ مجدد تمدید می‌شود، افزود: هیچ گونه محدودیتی برای نام نویسی وجود ندارد، زیرا بعد از تکمیل حوزه‌های علمیه، سایر پذیرشدگان به استان‌های هم جوار نیز انتقال می‌یابند.
مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان با بیان اینکه پنج حوزه علمیه در شهر‌های یاسوج، دهدشت و دوگنبدان وجود دارد، بیان کرد: متقاضیان برای ثبت نام داوطلبان علاوه بر حضور در مدارس به آدرس اینترنتی whc.ir مراجعه کنند.
وی اضافه کرد: متقاضیان ورود به حوزه‌های علمیه از بین دارندگان مدرک پایه هشتم متوسطه اول، پایه دوازدهم متوسطه دوم و دانشگاهیان پس از آزمون ورود و مصاحبه شفاهی انتخاب می‌شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر: