به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۱۸۰
|
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶
بسیاری از پروژهای بهداشتی و درمانی استان طی سال های اخیر متاسفانه راکد و یا نیمه راکد بودند که طی یک سال گذشته، این پروژه ها فعال و روند ساخت آنها مجددا شروع شد.

خبردنا : معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی ارزیابی های صورت گرفته توسط مدیریت منابع فیزیکی وزارت بهداشت، این دانشگاه موفق به کسب رتبه "پنجم" پیشرفت فیزیکی پروژه های بهداشتی در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور شد.
به گزارش " خبردنا "به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر "سامر مرادیان" افزود: بسیاری از پروژهای بهداشتی و درمانی استان طی سال های اخیر متاسفانه راکد و یا نیمه راکد بودند که طی یک سال گذشته، این پروژه ها فعال و روند ساخت آنها مجددا شروع شد.
وی تصریح کرد: با توجه به نیاز مردم شریف استان به خدمات بهداشتی و درمانی مناسب، ارتقای پروژه‌های نیمه تمام بهداشتی و درمانی جزو اولویت‌های اساسی و راهبردی دانشگاه قرار گرفت و خوشبختانه با تمهیدات صورت گرفته روند کار به خوبی تاکنون پیشرفته است که در همین راستا به عنوان پنجمین دانشگاه برتر در پیشرفت عمرانی پروژه های بهداشتی معرفی شده ایم.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: