به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۲۳۰
|
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
معاون سیاسی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از گسترش تخریب شخصیت افراد و گزارش نویسی های غیر واقعی بعنوان یک پدیده خاموش در این استان اظهار تاسف و نگرانی کرد.

به گزارش خبردنا، " سیدجواد هاشمی مهر" در همایشی باعنوان راهکارهای تحقق شعار سال ۱۴۰۲ که توسط جمعیت حامیان انقلاب اسلامی با حضور تعدادی از ریش سفیدان، معتمدین، فرهنگیان و اعضای این جمعیت در شهرستان بهمئی برگزار شد، خاطرنشان کرد: یکی از آسیب های اجتماعی که به صورت خاموش در استان ما ریشه دوانده و هر روز در حال گسترش می باشد تخریب شخصیت افراد و گزارش نویسی های غیر واقعی است.

وی با تاکید براینکه این کار نه حاصل دنیوی دارد و نه نتیجه مثبت اُخروی بلکه عقوبت بسیار سنگینی در پی خواهد داشت، یادآورشد: به جای تخریبگری باید رقیب ارزشمند همدیگر باشیم و نباید سرمایه های علمی و معنوی خود را با گزارش نویسی های غیرواقعی تخریب کنیم.

هاشمی مهر با تاکید براینکه برای کاهش آسیب های اجتماعی که عامل مُختل کننده فکر و توان نیروی انسانی مُولِد و کار می شود هم باید تدبیر کرد، یادآورشد: یکی از مهمترین موانع رسیدن به توسعه و پیشرفت و تحقق شعار سال، مسئله وجود و گسترش آسیب های اجتماعی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: رشد و گسترش علم توجه به حوزه دانش بنیان، عبور از بحران ها و تحریم ها، خنثی کردن نقشه های دشمنان همه و همه در سایه وجود نیروی انسانی دین دار، عالم و عاری از آسیب های اجتماعی است.

نام:
ایمیل:
* نظر: