به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۲۴۳
|
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۷
فرماندار بویراحمد :
وی ادامه داد: در حمل و نقل مسافر و کالا با افزایش خودسرانه قیمت های مواجه هستیم که انتظار داریم ورود شود و حساسیت های لازم صورت بگیرد.

 خبردنا : فرماندار بویراحمد ضمن انتقاد از طولانی شدن روند تشریفات ادارات گفت: انتظار امور عشایر برای پاسخ استعلام منابع طبیعی برای جاده یکساله شد.

به گزارش " خبردنا " به نقل از تسنیم از ، "شهرام مهدوی مطلق " در نشست شورای اداری شهرستان بویراحمد اظهار داشت: طولانی شدن بروکراسی اداری در پاسخ به استعلامات نگران کننده است.

وی ضمن انتقاد از طولانی شدن روند تشریفات ادارات عنوان کرد: در خصوص همکاری ادارات هنوز مشکلاتی داریم، فعالیت ها هنوز جزیره‌ای است و پاسخ به استعلامات بسیار روند طولانی دارد، یک سال است که امور عشایر بویراحمد منتظر استعلام منابع طبیعی برای جاده است.

مهدوی در بخش دیگری از سخنان خود به روز قدس اشاره و با بیان اینکه این روز امسال از توجه مضاعف تری برخوردار است گفت: این روزها بهم ریختگی ساخت درونی رژیم صهیونیستی را به عینه می بینیم، علی رغم تلاش امپراتوری رسانه ای، اخبار به شدت در رژیم صهیونیستی سانسور می شود با این حال واقعیت های بحران درونی این رژیم کاملا محرز شده و امروز فلسطین بیش از هر موضوع دیگری شعار وحدت آزادی خواهان است.

وی خاطرنشان کرد: اگر این غده سرطانی از سرزمین فلسطین برچیده شود بسیاری از بحران های منطقه برچیده خواهد شد. نسل جدید فلسطین بیش از گذشته وارد جهاد شده، یادی از سردار مقاومت می کنیم که تز محور مقاومت را با چاشنی جهان اسلام ایجاد کردند و می بینیم که رژیم صهیونیستی از درون با تهدید جدی مواجه است.

فرماندار بویراحمد با اشاره به مراسم احیای شب های قدر اظهار کرد: همه دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری ها و دهیاری ها زمینه های حضور مردم را در مراسم شب های قدر فراهم کنند.

مهدوی افزود: مدیران بر پروژه های عمرانی اشراف دقیقی داشته باشند، در سطح اداره لیست کامل پروژه ها، نحوه واگذاری پروژه و تخصیص اعتبار را آماده داشته باشند.

وی تصریح کرد: اطلاعات ما گویای این است که بسیاری از پروژه ها تعطیل هستند، اگر واقعا چنین نیست گزارش دهید، بخشدارها و مدیران در حوزه خود پیگیری کنند، در جلسه آینده با حضور مدیران کل پروژه ها را بررسی می کنیم، و مدیران باید اطلاع دقیق از پروژه ها داشته باشند.

مهدوی با انتقاد از تعلل‌ها در بوروکراسی اداری افزود: در خصوص همکاری ادارات هنوز مشکلاتی داریم، فعالیت ها هنوز جزیره ای است و پاسخ به استعلامات بسیار روند طولانی دارد، یک سال است که امور عشایر بویراحمد منتظر استعلام منابع طبیعی برای جاده است.

وی بیان کرد: دولت در پاسخ به استعلام بخشی از دولت کوتاهی کرده است، انتظار داریم تکرار نشود، جوابگویی ادارات به حوزه فرمانداری با تعلل صورت می گیرد انتظار داریم جوابگو باشند، در پاسخ به نامه ها گاها کوتاهی می‌شود که غیرقابل قبول است.

فرماندار بویراحمد اظهار کرد: ناهماهنگی هایی بین میدان میوه و تره بار، صنف میوه و تره بار، حوزه کشاورزی وجود دارد، نظارت ها باید یکی شود و نسبت به نظارت در خصوص مهار تورم فعالیت خوبی شود.

وی گفت: باید برای سرمایه گذاری تسهیل گری کنیم که باز هم این موضوع به پاسخ دهی به موقع استعلامات برمی گردد که انتظار داریم توجه بیشتری به این موضوع شود.

مهدوی مطلق خاطرنشان کرد: حفظ منابع طبیعی و محیط زیست و منابع آب بسیار مورد تأکید است، و انتظار داریم فعالیت های مطلوب تری برای مقابله با تعرض های منابع طبیعی صورت دهند.

وی ادامه داد: در حمل و نقل مسافر و کالا با افزایش خودسرانه قیمت های مواجه هستیم که انتظار داریم ورود شود و حساسیت های لازم صورت بگیرد.

فرماندار بویراحمد در خصوص حجاب افزود: در سطح ادارات مشکلی در خصوص حجاب نداریم، درخصوص کنترل موضوع در مناطق تفریحی و گردشگری اماکن پای کار بیاید و متولیان ورود کنند و نباید بی تفاوت باشیم.

وی بیان کرد: نارضایتی های درون ادارات به ما گزارش می شود، گاها با یک رسیدگی جزئی مدیر مشکل ارباب رجوع حل می شود و انتظار داریم پاسخگویی مردم دست کم گرفته نشود و پاسخ درستی به مردم داده شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: