به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۲۵۲
|
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۳
امام جمعه یاسوج :
وی با بیان اینکه به یاری خداوند سقوط اسرائیل حتمی است، گفت: اگر مردم در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا نکند استعمار و اسرائیل بر امت مسلمان پیروز می‌شوند اما این حضور باشکوه ثابت کرد که افول این رژیم کودک‌کش حتمی است.

 خبردنا : امام جمعه یاسوج با قدردانی از حضور حماسی ملت در روز جهانی قدس، تاکید کرد: نمی‌توانیم در برابر این همه جنایت سکوت کنیم.

به گزارش " خبردنا " به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام و المسلمین سید" نصیر حسینی" در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: حضور با شور ، شعور، باشکوه و حماسی مردم در راهپیمایی جهانی روز قدس قابل تقدیر است

وی عنوان کرد: اسرائیل، هم سرزمین ملت فلسطین را غصب کرده هم خون مردم مسلمان را می‌ریزد و هر جنایتی که موجب شرمندگی بشر می‌شود را انجام می‌دهد ما نمی‌توانیم در برابر این همه جنایت سکوت کنیم.

حسینی ابراز کرد: نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام راحل کار هوشمندانه‌ای بود و اگر این نام‌گذاری صورت نمی‌گرفت اسرائیل شعار نیل تا فرات را عملیاتی می‌کرد.

وی با بیان اینکه به یاری خداوند سقوط اسرائیل حتمی است، گفت: اگر مردم در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا نکند استعمار و اسرائیل بر امت مسلمان پیروز می‌شوند اما این حضور باشکوه ثابت کرد که افول این رژیم کودک‌کش حتمی است.

حسینی با اشاره به اینکه در صحنه‌های مختلف انقلاب همه مردم با گرایش‌های مختلف حضور پیدا می‌کنند، گفت: در مراسمات راهپیمایی شاهد حضور مردان و زنان سالخورده و همه گروه‌های سنی هستیم که نشان از بیداری و مجاهدت مردم دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد مسئله فرزندآوری و جوانی جمعیت را برای کشور مهم و حیاتی دانست و افزود: خانواده‌ها موضوع مهم جمعیت و فرزندآوری را مورد توجه قرار دهند که دشمن می‌خواهد از این راه به کشور ضربه وارد کند.

حسینی با اشاره به 29 فروردین روز ارتش گفت: هر ملتی که می‌خواهد مقتدر باشد باید نیروی نظامی مقتدری داشته باشد که ارتش جمهوری اسلامی ایران اینگونه است.

وی با بیان اینکه ملتی که ارتش قوی نداشته باشد ملت ذلیلی است، افزود: به ارتش که قدرت و عزت ملت ایران است افتخار می‌کنیم و قدردان آنها هستیم.

حسینی از حضور باشکوه جوانان در مراسم شب‌های احیا قدردانی کرد و گفت: علی‌رغم تبلیغات دشمن برای اینکه جوانان را از محافل دینی و مذهبی دور نگه دارند اما شاهد حضور باشکوه آنها در مراسمات احیا بودیم.

وی خاطرنشان کرد: در مجالس که در مساجد و حسینیه‌ها و حتی خانه‌ها برگزار می‌شد شاهد حضور زیبای جوانان در مراسمات احیاء بودیم که از آنها قدردانی می‌کنم.

نام:
ایمیل:
* نظر: