به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۲۸۸
|
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱
ما آمادگی افزایش پرواز و یا پذیرش مسیرهای جدید و همچنین برقراری پروازهای بین المللی را داریم گفت: مهر ورود و خروج مرز هوایی را هم به فرماندهی پلیس مهاجرت استان تحویل داده شده است.

خبردنا: مدیر فرودگاه یاسوج از برقراری دو پرواز فوق العاده شرکت هواپیمایی قشم ایر در این فرودگاه خبر داد.

 
به گزارش"خبردنا" ، عنایت انصاری گفت: شرکت هواپیمایی قشم ایر این هفته دو پرواز فوق العاده در فرودگاه یاسوج به مقصد تهران و بلعکس خواهد داشت که در صورت استقبال ، دائمی و برنامه‌ای خواهد شد.
 
وی افزود: دو پرواز هواپیمایی قشم‌ ایر روز یکشنبه با ورود ساعت ۹ صبح و خروج ساعت ۱۰ صبح و روز دوشنبه ورود ساعت ۱۶ و خروج ساعت ۱۷ خواهد بود.
 
وی از مهیا بودن امکانات و تجهیزات و زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مردم و مسافران خبر داد و اضافه کرد: هم‌اکنون در فرودگاه یاسوج شرایط برای پروازهای داخلی و بین‌المللی مهیا شده است.
 
انصاری بیان کرد: برقراری پرواز اول به درخواست مردم و دوم به پیگیری‌های مقامات عالی استان بستگی دارد.
 
وی ادامه داد: اخیرا سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت‌های هواپیمایی دستور داده نسبت به برقراری پرواز در یاسوج اقدام کنند.
 
مدیر فرودگاه شهدای یاسوج گفت: قرار است شرکت های هواپیمایی نیمه دوم اردیبهشت برنامه پروازی ها را به سازمان هواپیمایی کشور ارائه کنند.
 
انصاری با بیان اینکه ما آمادگی افزایش پرواز و یا پذیرش مسیرهای جدید و همچنین برقراری پروازهای بین المللی را داریم گفت: مهر ورود و خروج مرز هوایی را هم به فرماندهی پلیس مهاجرت استان تحویل داده شده است.
 
وی اضافه کرد: باید مقامات عالی استان از مقامات ارشد کشوری در وزارت راه و یا هیات دولت این مهم را مطالبه کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: