به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۳۲۴
|
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰

خبردنا: بررسی‌های اکوایران از فایل‌های منتشرشده در پلتفرم‌های خرید و فروش مسکن در تهران نشان می‌دهد، برای خرید یک پنت‌هاوس درشمال غرب تهران، دست‌کم باید حدود ۲۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفت که این حداقل بودجه، با توجه به موقعیت، متراژ و دارا بودن برخی امکانات در سایر مناطق تهران متغیر است.

برای خرید یک پنت‌هاوس در شمال تهران حداقل حدود ۴۰ میلیارد تومان نقدینگی لازم است. در محله الهیه، برای خرید یک واحد پنت‌هاوس ۱۹۰ متری  با عمر بنای یک سال ، ۴۲ میلیارد تومان لازم است و در محله زعفرانیه که به آپارتمان‌های لوکس معروف است، برای خرید یک واحد با متراژ ۴۰۰ مترمربع و با متراژی حدودا دو برابر واحد مذکور و دارای ۱۷ سال عمربنا، باید ۷۲ میلیارد تومان پرداخت و همچنین در این محله، برای خرید یک واحد با مساحت ۳۷۰ مترمربع زیربنا، ۷۴ میلیارد تومان باید در نظر داشت.

برای یک واحد پنت‌هاوس در محله نیاوران، با متراژ ۵۰۰ مترمربع و ۲ سال ساخت، ۱۸۵ میلیارد تومان و برای یک واحد ۵۷۰ متری در اقدسیه و ۳ سال عمربنا، ۱۴۲ میلیارد تومان پیشنهاد شده است.

 در زعفرانیه، یک واحد با متراژ ۱۲۰۰ مترمربع و نوساز، به قیمت ۹۷۰ میلیارد تومان آگهی شده است، که در توضیحات امکانات آن به دارا بودن سالن سینما، کافه تریا، مهدکودک، اسکواش، سالن ماساژ، استخر، سونا و جکوزی، ۱۸۰۰ متر روف گاردن و... اشاره شده است.

در محله کامرانیه نیز، یک واحد پنت‌هاوس با ۱۶۰۰ مترمربع مساحت و ۳ سال عمربنا و دارای ۶ خواب مستر، شیرآلات و سرویس بهداشتی اسپانیایی و ایتالیایی، کافی شاپ، سالن ورزش و سالن بیلیارد و پینگ پنگ و استخر سونا جکوزی با نور مستقیم و سایر امکانات دیگر ۱۶۰۰ میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

پنت‌هاوس‌های لوکس تهران چند؟

نام:
ایمیل:
* نظر: