به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۳۲۵
|
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۵

خبردنا: پیکان‌سواران همزمان با ۵۶ سالگی ساخت «پیکان» در ایران، روز جمعه گردهم می‌آیند.

 
 

جشن تولد ۵۶سالگی «پیکان» در تهران

 

روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام کرد: این گردهم‌آیی، جمعه ۱۵ اردیبهشت‌ماه با حضور بیش از ۶۰۰ دستگاه انواع خودرو پیکان کلاسیک و کلکسیونی تولیدشده از مدل‌های جوانان، کار، تاکسی، دولوکس، اتوماتیک و پیکان وانت در محوطه برج میلاد تهران انجام می‌شود.

 

این خودروها که با وجود کلاسیک بودن، از نظر فنی و کالبدی در وضعیت مناسبی قرار دارند، از سراسر کشور، از جمله همدان، مرکزی، فارس، مشهد، مازندران، گیلان، اصفهان، تبریز، شیراز، کرمانشاه و ... به انگیزه گرامی‌داشت پنجاه و ششمین سالروز آغاز تولید پیکان در ایران در برج میلاد تهران در معرض بازدید عموم گذاشته می‌شوند.

توسعه فعالیت‌های اتومبیلرانی در کشور، شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی، ایجاد محفلی تخصصی برای تبادل اطلاعات میان مالکان و علاقه‌مندان پیکان از مهمترین اهداف برگزاری این گردهمایی است.

این گردهمایی از سوی کلوپ ملی پیکان ایران با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و انجمن وسیله‌های نقلیه تاریخی برنامه‌ریزی شده است.

علاقه‌مندان به خودروهای کلاسیک، به ویژه پیکان می‌توانند روز جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ از ساعت ۱۱ تا ۱۴ در محل پارکینگ شماره ۳ برج میلاد حضور داشته باشند. شرکت در این گردهمایی رایگان است.

نام:
ایمیل:
* نظر: