به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۳۸۵
|
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵

خبردنا: فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از اساتید دانشگاه خواهش می‌کنم پیله قومیت‌گرایی را برای این مردم شریف و مظلوم از بین ببرید.

به گزارش"خبردنا"، سردار حمید خرمدل در نشست با اساتید دانشگاه‌ها که به مناسبت هفته معلم برگزار شد، به سه رویداد بزرگ منطقه پرداخت و افزود: برقراری مجدد ارتباط  میان جمهوری اسلامی و عربستان، وضعیت کنونی اسرائیل نسبت به گذشته و افول این رژیم و انتخابات مجلس شورای اسلامی سه رویداد بزرگ و مهم است.

وی در خصوص ارتباط میان ایران اسلامی و عربستان سعودی اظهارکرد: هم عربستان و هم جمهوری اسلامی دو بازیگر مهم منطقه هستند و ارتباط میان دو کشور رویداد بزرگی است.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به قدرت چین گفت: اگر بتوانیم از فرصت ۲۵ ساله میان ایران و چین استفاده کنیم در آینده بسیار نزدیک ایران محل ارتباط شرق و غرب خواهد بود.

خرمدل تصریح کرد: اسرائیل واقعا در حال فروپاشی است و قرارداد میان ایران و عربستان اسرائیل را به وحشت انداخته و این رژیم در بدترین شرایط ممکن قرار دارد.

وی ادامه داد: وضعیت بد اسرائیل تحلیل ما نیست بلکه نفتالی بنت نخست وزیر سابق این رژیم طی نامه‌ای به مردم اسرائیل نوشته که اسرائیل در حال فروپاشی است.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عامل اصلی وضعیت کنونی اسرائیل را تفرقه و اختلاف دانست و عنوان کرد: اختلاف در این رژیم به گونه‌ای است که حتی با آمریکا دچار یک اختلاف عمیق شده‌اند و شاهدیم که چندین روز است که مردم در آن جا تجمع و اعتراضی علیه مسئولانشان دارند.

خرمدل با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری تاکید کرد: در آستانه انتخابات بزرگ مجلس شورای اسلامی از شما اساتید دانشگاه خواهش می‌کنم پیله قومیت‌گرایی، سردسیری و گرمسیری را برای این مردم شریف و مظلوم از بین ببرید.

وی تصریح کرد: مردم این استان در شهادت شهیدان خوب، در ایام‌الله‌ها، در نماز عید فطر و همه مناسبت‌ها سنگ تمام گذاشتند و شایسته بهترین‌ها هستند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها این نگاه قومی و قبیله‌ای و سردسیری و گرمسیری را در آستانه انتخابات اصلاح کنند، گفت: بیاید در سال انتخابات میثاق ببندیم که دنبال بهترین‌ها باشیم.

خرمدل با بیان اینکه سخنانم مربوط به سه نماینده فعلی استان نیست و آنها را قضاوت نمی‌کنم، ضمن اینکه با هر سه این افراد در ارتباطیم  افزود: دنبال انتخاب افراد شایسته باشیم، اگر نمایندگانی در تراز انقلاب داشته باشیم بخشی از مشکلات حل خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه برای امنیت انقلاب در انتخابات پیش‌رو مجلس شورای اسلامی حضور حداکثری داشته باشیم، ادامه داد: کسانی سکان نمایندگی مردم استان در مجلس را می‌پذیرند باید با نگاه ملی و کشوری استان را از این وضعیت خارج کنند تا استان فاخری در جنوب کشور باشیم.

به گزارش خبردنا به نقل از روابط عمومی سپاه فتح استان، سردار خرمدل با بیان اینکه تا مسئولان اصلاح نشوند اتفاقی برای استان نمی‌افتد، بیان کرد: جمهوری اسلامی در حال رویش است بنابراین مجلسی در تراز انقلاب انتخاب و تشکیل دهیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: